Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kis tinilányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kis tinilányokkal versengenem? Minden férfi pedofil? 28N

Figyelt kérdés
Tetszik a munkahelyemen egy pasi. Minden rendben ment egészen addig amíg nem jöttek hozzánk a közösségi szolgálatos lányok. Ki van nyalva a fenekük, a férfi minden munkát amit rájuk bízok megcsinálja helyettük. 16 és 17 éves lányról van szó! Folyamatosan megy a bájolgás, célozgatás. Mi van a férfiakkal mostanság?
2014. júl. 12. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy évvel vagyok nálad fiatalabb, nem tudom miért érzed úgy, hogy versengened kell velük. Én mindig találtam az aktuális koromhoz megfelelő korú partnert, jelenleg egy fél évvel fiatalabb férfival vagyok kapcsolatban, valszeg ez már életem végéig így is marad. Szóval a hiba a te készülékedben van.
2014. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
"A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük."
2014. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
őket lehet megdönti erre készül, vagy már meg is tette...viszont lehet veled egy életre tervezne :) csak úgy gondolja nincs esélye nálad...próbáltál felé közeledni? de az elején tisztázni kell a célokat...tehát ha hosszútávra akarod akkor mond meg neki, de ha csak egy éjszaka abba lehet simán belemenne ha olyanja van......kommunikáció kérem szépen :)
2014. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnt, pedig én csak 24 vagyok. Igazából szerintem nekik csak teszik a szépet, nem hinném, hogy egy felnőtt, normális pasas tini lányt képzelne el élete párjaként. Ha meg igen, akkor egy percig sem kár érte, mehet a levesbe az én szememben...

Én azt is elítélem, ha egy férfi csak egy éjszakára használja a tini lányokat, mert őket még könnyű megvezetni, dehát ez van.

2014. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én mindig az idősebb lányokra megyek . úgyhogy nem mindenki ilyen
2014. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

26f vagyok miért kell a 30 40es pasikkal versengenem...(?), amúgy erre mit mondjak egy tini csajt egyszerűbb szédíteni, már az is nagy dolog neki ha az ember dolgozik, nagyjából felnőtt életet él, míg egy huszonéves csaj ah hagyjuk mert úgy is leoltanak. :-)

Meg az sem elhanyagolható h jól néznek ki, mondjuk nekem pont a te kordbeliek tetszettek, de kiőbránduotam én is.

2014. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló kérdésére a válasz engem is érdekelne... :D Miért keresnek a 20-30 közötti nők 40-50 éves pasikat? Ugyanannyi értelme van, mint amennyi annak, amit a munkatársad csinál.

Bár nem értem, hogy miért akarsz egyáltalán egy ilyen emberrel együtt lenni...

26/F

2014. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
De szeretem, amikor magukat értelmesnek valló humanoidok vagdalkoznak olyan szavakkal, aminek a jelentéséről (láthatóan) halvány fogalmuk sincs...
2014. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De szeretem, amikor mindenki ész nélkül általánosít.
2014. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Missi_Key ***** válasza:
36%

mert neked már vannak ráncaid, nekik meg még nem... a pedofilt, meg sztem gyorsan keresd ki egy értelmező szótárban, mert úgy látom gőzöd sincs róla hogy mit jelent.

mellesleg ne irigykedj..ha ronda vagy még a 40esekkel is versenyezned kell majd...

2014. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!