Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a 30-as férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30-as férfiak akik tinilányokkal szexelnek, nem undorodnak?

Figyelt kérdés

Tudom ez erős megfogalmazás,elnézést ha valaki megsértődött.De rengeteg olyan esetről hallottam,hogy egy ilyen idős férfi tizenéves lánnyal feküdt le.De hogy voltak képesek rá? Én biztos nem tudnám megtenni,mert hát könyörgöm ezek még kislányok! (nem a libidómmal van baj,minden este,10 óra munka után is szexelek a nejemmel), Ismerek pár ilyen lányt de sose kezdenék velük.A teste már egész jól kifejlődött egy-kettőnek,de lélekben még kislányok,még ha érettnek is hiszik magukat.Ezért nem tenném meg,mert nem akarok egy kislányt megbecsteleníteni..szóval mi viszi rá sok harmincast,hogy naiv,butuska kislányt keféljen? Ennyire ösztönlények,hogy mindegy csak vagina legyen? Miért nem keresnek egy érett,dögös huszas barátnőt,miért a kislányokat hajkurásszák? Szerintem ez elég szánalmas.

32/Ffi


2012. nov. 27. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De azok!

Visszamaradottak!

2012. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Te valami álomvilágban élsz.Sok tini csajszi rafináltabb mint te és a nejed együttvéve.
2012. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőn nekem is röhögnöm kell, szerintem nő....
2012. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nem naiv,egy mosollyal elcsábítható,Eretlen kiscsajokat dugok? Az szép.
2012. nov. 27. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nő vagy és ezt most 100%-ra mondom, vagy meleg. Ha férfi lennél tudnád a választ.
2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Ezen már én is sokat agyaltam.Főleg azért,mert volt rá precedens,hogy az akkor 30 éves barátom lecserélt volna egy 19 éves fruskára,aki ráadásul egy beképzelt plázacica volt.Műkörmök,piercing,minden héten buli,no és persze majdnem mindenkivel kikezdett és flörtölt,gátlások nélkül.Nem esett jól,hogy egy elvileg felnőtt,érett férfi eldobna egy jó ideje működő élettárasi kapcsolatot,és egy ragaszkodó,szerető barátnőt egy olcsó kis tinipics..ért.Akkor nagyon a lelkembe tapostak.Azóta sem értem az ilyen pasikat.

Mondjuk az indíttatást el tudom képzelni,elvégre nyilván legyezgeti a hiúságukat,hogy egy fiatal,dekoratív,naiv kiscsajt dughatnak felelősség,kötöttségek nélkül.Az egójuknak jót tesz,a csaj meg nyilván nem nagyon tervez még esküvőt,gyereket,így kedvükre kiszórakozhatják vele magukat.Ha engem kérdezel,ez egyenesen undorító.Szerintem.

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól függ, mennyire tinilányok. 18 felett sztem nincs ezzel semmi probléma.

2. Kicsit nem ebben a világban élsz. Nagyon messze vannak ezek a naív, butuska kislányoktól. Számítóak, ravaszak, kegyetlenek, és a nagy részük több f*szt fogott már, mint te kilincset. Csak te látsz bele ilyesmiket, hogy megbecstelenítés, meg szegény ártatlan kislányok. Ja, kb. annyira ártatlanok, mint Cicciolina.


Amit te kihasználásnak vélsz, az valójában nekik tökéletesen megfelel; Egy idősebb palinak több pénze van -> jobb italokra hívja meg őket, kocsija van, furikázza a seggüket, ruhákat vesz nekik, stb. Nincs ebben semmi kihasználás, megkapják azt, amit a sekélyes értékrendjük szerint jónak gondolnak.


Tisztelet a kivételnek persze, szerencsére vannak köztük, akiknek helyén van az értékrendje, de a többségük nem ilyen.

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

18 év alatt gondoltam.

66%-os:Mert egy férfi csak akkor férfi,ha éretlen kislányokat dug? Gratulálok, barátom!A feleségem 29 éves,rendszeresen sportol,sokkal jobban néz ki mint a tini fruskák.

Akiket én ismerek ilyen csajokat,azok teljesen az ilyen tini korra jellemző álomvilágban élnek.

2012. nov. 27. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a kislányokat már jóval a te barátaid előtt "megbecstelenítették"....
2012. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért vadásszák ezeket, mert könnyen odadobják magukat így legalább nem kell k*rvára költeniük.

A férfiak 99% ösztönlény, csak még maguknak is hazudnak.

2012. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!