Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van még esélyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy csaj akivel egy taborba jarunk, ő 16 éves én meg 15, beszeltem is vele és igazából tök jól elbeszélgettünk azon a napon, másnap is találkoztunk de akkor el is hivtam moziba, nagyon elmosolyodott és elpirult de azt mondta túl fiatal vagyok neki, de aztán beszélgettünk tovább és még egyszer megkérdeztem biztos nem jönne el moziba ő erre azt hogy nemtudja.

Aznap délután még rám írt hogy beszélgessünk majd a tâborban.

Szerintetek van esélyem nála?

Vagy inkább beszélgessek többet vele, es aztán majd próbáljam meghívni újra valahova



2017. jún. 29. 22:13
 1/4 anonim válasza:

Azért ne húzd el sokáig a célt!:D..Beszélgess csak vele,de ne túl sokat.Amiatt ne parázz hogy azt mondja hogy fiatal vagy hozzá,hisz viccesen ki tudod cselezni :D..Mond hogy: Jahh persze! És ha én lennék az idősebb ugxan annyival mint te most tőlem,akkor meg túl idős lennék??! :D xD

Én 17 éves vagyok,nemrég volt viszonyom egy csajjal aki 19 éves..előtte meg volt egy hivatasos barátnőm,aki 20 éves. ;) hajrá! Sok sikert a csajhoz! :D

2017. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát haver...


Nagyon gyanús, hogy ezt már elbuktad de ne legyen igazam.


Ahogy az első válaszoló mondja, soha ne fojtsd meg azzal a mindenkori kiszemeltedet, hogy túl sokat beszélgetsz vele ennyire nagyon az elején mert elég nyomulósnak hat. Ezzel azt sugárzod, hogy teljesen behódoltál neki és nem titkolt célod őt felszedni. Bár ez kimondva gondolom nem lett de eléggé levágós.

Ezt nem szeretik a lányok.


Próbálj kialakítani olyan helyzeteket majd a jövőben, hogy a lány ,,szaladjon" utánad. Hogy őneki kelljen feléd megfelelni.


Mégha tetszik is a lány, ne add tudtára hamar, hanem mikor beszélgettek és pl. azt mondja, hogy ő szereti a piros bicikliket, akkor poénosan, mosolyogva, csípőből rávághatod, hogy ááh.. a piros bicikli nem az igazi, a kék sokkal jobb.


Így magabiztosságot, önálló álláspontot, határozottságot és ezzel együtt férfiasságot demonstrálsz, ami vonzó a lányok számára.


Látszódjon rajtad, hogy te ilyen lányt bármikor elküldesz, legyen bármilyen szép.


Oké, még 15 vagy, de könyörögni sose könyörögj egy randiért mert onnantól kezdve úgy játszik veled a csaj, ahogy akar.


21F

2017. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányként is egyet kell értsek az előttem szólóval, egy fiú ne legyen nyomulós semmiképp, de annál inkább határozott. Ha kedveled beszélgess vele, de csak amig keresi ő is a társaságod, és mivel te kétszer már megpróbáltad, várd meg hogy ő kezdeményezze a találkozást.
2017. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Máskor megpróbálom ezeket a módszereket :)
2017. júl. 2. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!