Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Több mint 4 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Több mint 4 éve beszélek egy fiúval, nagyon megbízunk egymásba, és eddig nem történt semmi (kezdeményezés sem).

Figyelt kérdés
De két hete találkoztunk és akkor elmondtuk hogy ő is akarna velem kapcsolatot és én is vele, csak fél kezdeményezni. Akkor most én kezdeményezzek mint lány? Vagy mit csináljak?
2017. júl. 2. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a fiúk nem mernek.. 12/L
2017. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem? :/
2017. júl. 2. 21:44
 3/3 anonim válasza:

Azért az elég nagy általánosítás, hogy nem mernek. Egyénfüggő lányoknál és fiúknál is.

De nem teljesen értelek. Beszéltetek róla, hogy mindketten szeretnétek. Akkor nem beszéltétek meg, hogy mi legyen? Főleg, ha azt is mondta, hogy fél. Dehát már témánál voltatok, onnan nincs visszaút, nem? :) Vagy hirtelen témát váltottatok? Nekem kicsit furcsa, ha már szóba jött, akkor tisztázni lehetett volna, hogy te is akarod, ő is akarja, akkor megpróbáljátok együtt, vagy ha van valami hátráltató ok, pl. távolság, akkor arról is beszélni, hogy megéri-e mindkettőtöknek. Egyébként ha ő is akarja, akkor 'kezdeményezhetsz'. De lényegében az már a beszélgetésetekkor megtörtént valamelyikőtök részéről. Csak azt nem írtad, hogyan is zárult. :)

2017. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!