Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak facebookon egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak facebookon egy fiúnak, hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Ő 22 éves, én 18 és párszor már találkoztunk, persze nem kettesben. És eléggé jól kijöttünk, még bókolt is, viszont elég félénk.

2017. jún. 4. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
érdeklődhetnél arról, hogy hogy van, milyen napja volt meg ilyenek.. a többi majd jön magától :) az eleje kicsit nehéz, de aztán könnyebben megy.
2017. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
he?
2017. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Hogy vagy?" Ezt miért nehéz megírni? O.o
2017. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" Szevasz csorrrokám temerav tena, szoszimo?"
2017. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 évesen a félénk már se nem vonzó, se nem felnőtt tulajdonság. Ez a ciki, nem az, hogy ráírsz egy randipartnerre.
2017. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:

5.: Szerintem az utóbbi is elég gáz. :D Amúgy mi az a randipartner? XD És miért lesz valaki randipartner azért mert személyesen már találkoztak egy társaságban?:D


Kérdező: Miért akarsz egyáltalán írni neki? Mármint írni max akkor írjál ha szexchatre akarod invitálni egyéb esetben legalább egy telefont azért bírjál már felemelni. :) Ettől eltekintve szerintem nem nagy művészet annyit oda írni, hogy mondjuk a hétvégén elmehetnétek valahova a többiek nélkül. Szerintem nem sírná el magát..


25F

2017. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia
2017. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!