Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem hív el randira, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hív el randira, mert távkapcsolatban élünk! Nyáron csak egy hétig találkozunk. De többet akarunk találkozni. Mit tegyek, hogy legyen közös program ahol csak ketten vagyunk nem jönnek a szüleink?

Figyelt kérdés

Elhívott magukhoz 3 napra, de anya nem enged el.

Pedig lehet hogy ott akart volna elhívni valahova.

Kérlek senki ne írja azt hogy ennyi idősen nem kéne még randizni! Mind a ketten érettebbek, komolyabbak vagyunk az átlagnál, ezért tartunk már itt. Én 12/l Ő 12/f.



2017. júl. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszabb tavon jobb lenne megnyugodnal, es nem sietnel ennyire. azert 12 evesen meg nagyon fiatalok vagytok, akarhogyis komolyabbak az atlagnal. ha kitartasz mellette igy is , akkor az evekkel egyre tobbet lehet majd nektek, hidd el :-)
2017. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben ilyenkor sajnos semmi se jó vagyis nem akar össze jönni ha nem találkoztok az is nagyon nagy baj ha meg igen akkor ki tudja milyen sokára látjátok majd egymást újra az hogy vártok arra hogy idősebbek legyetek szép és jó csak kérdés hogy ki tud éveket várni arra hogy végre együtt lehessen a párjával .
2017. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Tudom, hogy ki kell Tartanom mellette! És ki is fogok!Akár évekig is várok,mert tudom, hogy ő az igazi!!! Teljesen egymás tükörképei vagyunk. Teljesen összeillünk! Mégegyszer köszi a válaszokért!!
2017. júl. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!