Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randizás, csajozás és hódítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás, csajozás és hódítás császárai: Nicholas Victor, Wieszt Ádám és Hirsch Attila nagy dumájú szélhámos csalók vagy tapasztalt szakértő zsenik?

Figyelt kérdés
A kérdésem inkább személyekhez intézném. Ugyanis tele van a net 3 legényről akik feltalálták a spanyol viaszt a csajozásról, párkapcsolatról, randizásokról és hódításokról. Külön külön is vannak termékeik, és van amit együtt hoztak létre. Mindegyiknél fel lehet iratkozni ahol sok termék vásárlási dumát nyomnak neked és óriási összegekért vegyed a digitális terméküket, amit hatalmas adományozó jóindulatként állítanak be. Nos valaki rendelt tőlük, s ha igen megérte e a pénz, vagy átverés lehúzás az egész? https://www.youtube.com/watch?v=IimXrLADyvU ha nem eme terméküket megéri megvenni, amit közösen dobtak össze?

2017. júl. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem meg, de kíváncsi voltam és pár éve letöltöttem ncore-ról. Jó nagy hímsoviniszta f#szság az egész. Aki így akar nőt szerezni, az meg is érdemli, hogy Marok Marcsával kettesben töltse az életét, és magányosan purcanjon ki.

Nicholas Victort inkább egy jó marketingesnek mondanám, aki bármit ugyanilyen jól el tudna adni a sok hülyének.

2017. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a neten csomó anyag fent van tőle. Tessék például:

[link]

2017. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno láttam két videót. Az önmagát PUA Jimmynek nevező potrohos, kopaszodó, löttyedt fazon szerepelt mindkettőben. Az egyiken előadta, hogy ő mekkora csábítómester, és az utcán megállított és pár tánclépéssel megpörgetett egy "idegen" csajt. A következő videón meg az látszott, hogy ez a csaj az asszisztense/segítője.


Nagy valószínűséggel kopasz Victor meg a többi is beépített csajokkal dolgozó link alak.

2017. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Én vettem olyan hanganyagot amin a fent említett emberek csináltak. Nekem hasznos volt, lehet azért tőlük tanulni.
2017. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Soulmania válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szànalmasak mindahányan vannak. Komolyan, aki ezeknek bedől, nem lát a szemétől. Meg kell nézni, hogy beszélnek, gesztikulálnak, abszolút nem profikra jellemző szintűek. Olyan, mintha nekiàllnál egy híres dalnak a karaoke vàltozatàt énekelni, csakhogy hang nélkül.Ràadàsul, hazudozàsra buzdítanak. Hosszútávon pedig nem kifizetődő úgy sikert elérni, ha közben másnak adod ki magad. Sosem értettem, mi van nehéz abban, ha tiszta, jàtszma mentes kommunikációval ismer meg valakit az ember. Előbb utóbb ki fognak égni ezek a puncicsödörök.
2019. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy mondanak hasznos dolgokat, csak egy marketing alapú köntösbe öltöztették ezt az egészet. Nagyon jól hangzik (főleg egy önbizalomhiányos embernek), szakkifejezéseket használnak, megnyerően reklámozzák, de elveszik a figyelmet a lényegről. Nem azt tanítják, hogy legyél önmagad és fejlődj, hanem hogy tanulj be dolgokat, esetenként hazudj magadról, amik hosszú távon nem nyújtanak előnyt. Én olvastam tőle dolgokat, a lényeget kimazsoláztam és tudtam belőle épülni egy kicsit, de a nagyrésze így is a kukába való. Az biztos, hogy a róla készült kritika videókon jókat tudtam nevetni, ez pedig adott plusz önbizalmat.
2023. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!