Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valami megoldás lehet arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megoldás lehet arra, hogy a (jövendő) barátnőmet ne "bicikliztessem" annyira, hanem valahogy máshogy oldjuk meg a randikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves vagyok, és elhatároztam, hogy ugye elballagtam, így már nem az osztálytársam a lány, megpróbálok összejönni vele. Érzem, hogy többet érez ő is, mint sima barátság. Egy a gond: 10 kilométerre lakik tőlem, ami nekem (biciklisként) nem nagy távolság, de neki szerintem az. 14 évesen hogyan oldhatnánk meg a randikat? (Tegyük hozzá, hogy a legközelebbi nagyváros 15 kilóméterre van TŐLEM, így neki 25-öt kéne mennie és vissza)

Válaszaitokat köszönöm! :)



2017. jún. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Őőő... Elbiciklizel oda ahol ő lakik?
2017. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igeeen... és? Falun nem lehet sokmindent csinálni
2017. jún. 18. 21:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár náluk nézhetünk filmet, de egy párkapcsolat nem csak közös filmnézésekből áll :)
2017. jún. 18. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Séta, biciklizés közösen... OwO
2017. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem akkora távok hogy ne tudnátok elmenni busszal.
2017. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es busz? Biztos jar arra.
2017. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, jár, de akkor be lennénk határolva hogy "ekkor jön a busz, eddig van idő" stb.
2017. jún. 19. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a behatárolás nem a világ vége, én mindennap így élek, pont mint a 18 év alattiak nagyrésze. Tudod, 13:30-kor kicsengetnek suliban, 14:00-kor jön buszom, várok. Ha elmegyek valamerre es 13:59kor végzem, és nincs kedvem sietni, elmegyek a 14:30assal. Elég egyszerű. Persze az is lehet, hogy olyan helyen laktok, ahol ritkán jár a busz, viszont kicsit többet várni a szerelmeddel töltött idoert szerintem semmi. Amúgy meg, ha ott nincs konkrét program, akkor miért nem mentek be a városba? 15km szintén l***sz, 30 perc busszal, kevés utassal 25. És ott még program is lenne. Mi a probléma? Ennyi idősen ennek már nem kellene gondot okoznia.
2017. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!