Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami? Mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Mennyi idő után "kéne" elhívnia? Fiúk véleménye kéne elsősorban, de lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2.5 hónapja beszélgetünk heti min. 5 alkalommal messengeren. Egyre jobban nyílik meg felém, ismeretlenül nem volt túl szimpatikus, de teljesen más, mint amilyennek hittem. Aranyos (a maga stílusában), szimpatikus a személyisége, úgy érzem a beszélgetéseink nagy része is jó, mindig van téma. De még nem találkoztunk, és nem is merült fel ez a dolog. Nem is igazán randira gondolok, nem "kiszemeltem", csak egy baráti találkozónak szerintem már ideje lenne. Vagy ennyi idő még nem sok? Lehet, hogy ő még haverként sem tekint rám? Beszélgetnétek valakivel ennyi időn át, ha nem is tartanátok szimpatikusnak?

Ő 19, én 17.



2017. júl. 9. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ideje lett volna megkérdezni hogy akartok-e talizni. Én 2 hét ismerkedés után hívtam el a lányt
2017. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok még

Mindenképpen kérdezd meg lehet hogy azt várja hogy te kérdezd meg.

2017. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is max 2 hét után elhívnám a lányt. Ha ennyire szimpatikus te is elhívhatod, vagy tegyél neki utalást erre.
2017. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem igazán merek én kezdeményezni. De 2 hónapot miért veszteget el valaki, ha nem akar még barátságot sem?
2017. júl. 10. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Énszerintem csak direkt azért távolságtartó, mert nem akar téged lerohanni. Nem akar elijeszteni azzal magától, hogy nehogy azt hidd, hogy csak 'arra' kellenél neki, mert amúgy nem, mert komolyak a szándékai. Lehet, hogy az zavarja pl, hogy még kiskorú vagy. Hogy az ő érzései pl őszinték, de a szüleid túl féltenének vele kapcsolatban, mert ugye nem tudhatják, hogy milyen ő; meg írásban tök másnak is ki tudja magát adni; meg amúgy az is lehet, hogy tényleg nincsenek is komoly szándékai, csak szimpi voltál neki, vagy pedig rajtad gyakorol, hogy hogyan kell felszedni csajokat, mert önbizalomhiányos, ez lehet kihasználás is, de amúgy lehet benne egy félelem is, hogy mi lesz, ha élőben nem lesz elég jó neked; és mégegy pont az önbizalomhiányhoz. Hogy hülyít azt nem gondolnám, meg ilyeneket nem írtál, hogy hitegetne meg ilyesmik, szóval gondolom, ez nem játszik. Szóval szerintem akár kezdeményezhetnéd te. És ha nyitott rá, akar ő is, neki is lesz kedve, nem lesz olyan nyomott a hangulata , amit nem akarna senkire átragasztani hogy ezért inkább ne talizzatok; tehát, ha bennelenne, akkor meg simán talizni fogtok, de az is lehet még, hogy megkér, hogy várjatok mégegy kicsit, mert pl ő egy súlyos szakításon van túl, amit még nem teljesen tudott kiheverni, csak már szüksége volt társaságra (ez itt még nem feltétlenül kihasználás, és most nem is azt értem alatta; hanem csak, hogy sima emberi)
2017. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!