Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Egy volt évfolyamtársammal összeismerkedtem mostanában és már voltunk randin is. Hogyan mondjam meg hogy én komolyan gondolom és hogyan kérdezzem meg hogy ő komolyan gondolja? Vagy hogy kérdezzem meg, hogy járunk-e most tulajdonképpen/lesz-e barátnőm?

Bocsi a sok össze-visszaság miatt, de nagyon izgatott vagyok.

15F


2017. júl. 10. 22:52
 1/2 anonim válasza:
A nők álltalában szeretik a határozott férfiakat. Légy határozott és mond meg neki hogy igazán komolyan gondolod. (Hajrá!!!)
2017. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziaa,szerintem menjetek el sétálni,vegyél neki egy csokor virágot amilyet szeret és amikor már kifogytatok a témából mond meg neki hogy szereted őt és ezt komolyan is gondolod.egy lány azt szereti ha egy fiú határozott de nem túlságosan.Vagy ha nem mered neki elmondani akkor ugyanúgy menjetek el sétálni add neki a kedvenc csokor virágját és ha téma nincs de a közelben egy viszonylag nyuhis hely akkor üljetek le egy padra és csókold meg.Ebből nagyon valószínüleg le fogja szűrni hogy mit akarsz😏☺sok szerencséét!:)
2017. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!