Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randis kérdések?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randis kérdések?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15 éves fiú vagyok, elhívtam fagyizni/kávézni/sétálni egy lányt.Már találkoztam vele egyszer egy koncerten.Hogy köszönjek neki(puszi,ölelés)? Hogy akarja majd tudatni velem ha esetlegesen csókolózni szeretne? Mit tegyek ha kezdek kifogyni a témákból?Valaki tud még valami plusz tanácsot, tippet adni?

2017. júl. 11. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor találkozol vele akkor öleld meg, csak akkor adj neki puszit ha úgy érzed, hogy nem veszi tolakodónak de ha ölelésnél ő is ölel nem csak te akkor búcsúzáskor arcra nyugodtan adhatsz szerintem. Beszélgetéskor meg mindig kérdezz, hogy legyen miről beszélnie és ha ő kérdez akkor próbálj röviden válaszolni és mégis kicsit viccesen. Ha meg smárolni akar, akkor csináld helyette te
2017. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mádár0218 ***** válasza:
100%

A puszi ölelés ember függő szerintem, de alapvetően egy puszi nem rosz kezdés, hát köszönni meg csak tudsz hogy Szia! Örülök hogy eljöttél, hogy látlak ilyenek.


Azt ha csókolózni akar, akkor megteszi vagy rákérdez szerintem azt nem mindig lehet látni, de nem feltétlen kell első randin.


Téma minden: Miket szeret film sorozat zene túra szabadidő program, cikis vagy vicces történetek mesélése ilyenek.


Az fontos szerintem hogy ne nyomulj.


Hajrá sok sikert ;)

2017. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. júl. 11. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges előre tervezni. Nem egy szerepet akarsz eljátszani a színházban, hanem egy másik embert szeretnél megismerni. Mindent csinálj úgy, ahogy éppen jön. Ha egy hullámhosszra kerültök, nem fogtok kifogyni a témából. De ezt erőltetni nem lehet. Ha azt érzed, hogy szívesen megcsókolnád, akkor tedd meg! Egyszerűen érezzétek jól magatokat! A többi meg majd alakul.
2017. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 15/F vagyok szóval sztem tudok segíteni. A köszönés szerintem is ölelés legyen. Ha a csaj csókolozni szeretne az majdnem biztos, hogy látszódni fog rajta. Hosszan a szemedbe néz, közelebb rakja (lassan) a fejét hozzád. Igazából inkább érezni fogod, hogyha meg akar csókolni. Első randin igazából majdnem bármit lehet kérdezni (mert ugye azt, hogy szűz vagy-e inkább ne kérdezd) szóval a lehetőség nyitott. Hogy mi lenne ha kezdenél kifogyni a témákból? Kérdez valamit amit eddig nem kérdeztél pl: játszól valamilyen hangszeren? Szereted a húslevest? Hány pólod van? Igazából bármilyen random kérdés is jó ilyenjor mert be índitja a beszélgetést! Sok sikert!
2017. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van, az első randit nem kell tervezni.. majd magától jön az..elvégre először kikell ismernetek egymást (te őt és ő meg téged)
2017. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ne a halálról, gyászról és depresszióról beszélgessetek :D

Nyugodtan kérdezhetsz tőle olyanokat, hogy "mit tennél, ha lenne egymillió dollárod?" vagy ilyesmi. Kellemes téma, jó érzéseket hagy az emberben, ha ilyenről beszélhet. Te meg megismerheted egy kicsit a csaj személyiségét.



Ha csókolózni szeretne... na, ha ölelés, puszi-puszi megvolt, jól érzitek magatokat, a csaj sokat nevet, a haját igazgatja, hosszan a szemedbe néz, az ajkát harapdálja, általában annak a jele, hogy okés neki a dolog. Ne ronts ajtóstól a házba - először elég, ha néhányszor megérinted mondjuk a karját, a kezét. Ha nem kapja el a kezét, az is jó jel.

2017. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem egészséges ha csak beszéd van, mert ha erölteted még te is beleunsz xd
2017. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszi szépen a válaszokat nekem is jól jött. :)
2017. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!