Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel mar egy ideje beszelgetek facebookon. Nagyon szimpatikus,es mar el is hivott egy randira. Nem reg telefonaltunk is. Viszont telefonon keresztul mar nem volt olyan szimpi😕 Most nem tudom mit csinaljak. Adjak neki egy eselyt eloben is vagy inkabb hagyjam?
2017. júl. 11. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp adj neki esélyt, nincs veszíteni valód!:)
2017. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben találkoznék vele, elvégre úgy tartja a mondás, hogy mindenkinek jár egy esély. A telefonálás is csak egy dolog, hátha szemtől szembe elnyeri a szimpátiádat... Sok sikert kívánok! :)
2017. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Menj el, úgyis meghív mindenre, nem kerül neked semmibe...
2017. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:). De ugy is elmenjek vele h igazabol meg eloben nem is talalkoztunk? Szoval igazabol nem is ismerem😕
2017. júl. 11. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el ;)
2017. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el hátha Meg@nak téged is szüzen, részegen :DDD
2017. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!