Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Legfurcsább randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfurcsább randi?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legrosszabb vagy legfurcsább randi amin eddig voltatok? Aktuális téma nálam.

2017. júl. 12. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megharapott a csaj kutyája.

Úgyhogy gyakorllatilag a korházban randiztunk.

Azóta is együtt vagyunk.

2017. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Második randin elmentünk egyet úszni a közeli hotelba, és úgy 7 óra körül jött a Katasztrófavédelem, mert gázszivárgás volt :D

Szerencsére autóval jöttünk, így elmentünk a Balaton-partra sétálni, tehát hepiend lett a vége :).

2017. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam hívott el, majdnem egy hónapig könyörgött, hogy menjünk el valamerre, beülni egy kávéra, üdítőre, meg mondta, hogy mennyire tetszem neki és ehhez hasonlók. Végül meguntam, és beadtam a derekam. Kezdjük azzal, hogy csak miatta 60 kilométert utaztam oda-vissza, és folytassuk azzal, hogy mikor megérkeztem, még csak fel sem kínálta, hogy vesz nekem egy üdítőt. Aztán folyton nyomult, de amolyan idegesítő módon, kérte a puszikat stb. Úgy ültem fel a buszra, hogy vissza se néztem. Azóta tartottam vele a távolságot, bár beszégetni továbbra is beszélgettünk. Tavaly elballagtunk, szóval nagy eséllyel többet nem találkozunk.
2017. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez a sztori elég hihetetlennek fog hangzani, de minden egyes szava igaz. Szóval az első randink tökéletes volt, tényleg teljesen tökéletes. Ezt azért érdemes kihangsúlyozni, mert a második a totális ellentéte lett: kész katasztrófa. Úgy volt, hogy moziba megyünk, ezzel nincs is semmi gáz, teljesen átlagos randi. A baj ott kezdődött, hogy kocsival jött értem. Két perce sem ültem a kocsiban, mikor elkezdett fura dolgokat csinálni. Először a rádió fénye aludt ki, aztán valami jelzőlámpa kezdett világítani a műszerfalon, végül leállt a motor. Éppen félretudott gurulni a maradék lendülettel a szélső sávba. Ugye, ott nem maradhatott, toljuk be valami közeli parkolóba. Nem tudom, hányan próbáltak már innen magassarkúban kocsit tolni, elárulom, nem kellemes. Jó, betoltuk egy benzinkútra, akkor telefonáljunkvalami szerelőnek. Az este egyetlen mázlis pontja az volt, hogy a srác valami unokatestvére szerelő, így péntek este hatkor is hajlandó volt kijönni, de az akkor még húsz perc, várjuk meg. Több, mint egy órát vártunk, mire csörög a telefon, hogy a srác elakadt a dugóban, nem tudja, mikor érne oda, inkább hazamegy, hagyjuk ott a kocsit, holnap együtt megnézik. Rendben, akkor a mozinak már úgyis lőttek, menjünk haza hozzám, nézzünk meg dvdről valamit. Mint már említettem, magassarkú volt rajtam. Na már most, ahogy mentünk le a lépcsőn a metróhoz, úgy kibicsaklott a bokám, hogy leestem a lépcsőn, és egészen az aljáig csúsztam. Szerencsére nagyobb bajom nem lett, de szépen rátett egy lapáttal a hangulatra. Az egész vége az lett, hogy otthon, a kanapén mirelit pizzát ettünk és valami Disney mesét néztünk. Peches egy nap volt, de végülis együtt maradtunk, szóval viszonylag jó vége lett a dolognak. :)

Uff, most vettem észre, hogy tini párkapcsolatok kategória. Mindegy, ha már leírtam, itt marad.

2017. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Egyszer randiztam egy tök fullos csajjal, felmentünk hozzá és az anyukája egy atom csinos jó milf volt, randi végén mikor mentem volna haza a kezembe adott az anyja egy cetlit, amire azt írta jöjjek vissza este. Elköszönt a csaj fb-on hogy megy aludni, aztán átmentem és meghuztam az anyját. Végül össze jöttem a lánnyal másnap
2021. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!