Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért tapad rám a rengeteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapad rám a rengeteg 16-17 éves?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, de azt vettem észre, hogy ha valakivel a fent említett korosztályból ismerkedni kezdek, megtudnak rólam pár dolgot rögtön tapadnak rám ezzerrel, és ők lesznek a nyomulósok. Én eleve nem tervezek megrontani egy tőlem 4-5 évvel fiatalabb lányt, de ők nagyon adnák magukat szinte bérmire. Olyan érzést keltenek bennem, hogy bérmit megtehetnék velük. Van egy tippem, ami megfoghatja őket, de nem vagyok benne biztos. Szóval dolgozok (ebből arra következtetnek, hogy van pénzem, ellentétben a velük korabeliekkel), van kocsim (megint pénzesnek hisznek), kondizok (ez magától értetődő), többé-kevésbe jól néz ki az arcom, korom miatt tapasztaltnak hisznek, és mivel szinte tét nélkül megyek ilyen beszélgetésbe nagyon lazán beszélgetek velük. A fiatal lányok többségét ilyen egyszerű levenni a lábáról? Ezek a lányok, bérmennyire is érettnek hiszik magukat, nagyon érettlenek, nekem ez is egy negatívum. Aki meg számomra fejben, testben, és korban is érett eléggé, azok viszont valamiért bele se menek, vagy épp csak belemennek egy ismerkedésbe, de ki is menekülnek belőle azonnal. De az is lehet itt a baj, hoyhogy itt mér tétre megy a dolog, és másképp beszélgetek velük, sokkal tisztelettudóan, nen annyira lazán mint a fiatalabbakkal. Ha egy buliba elmegyek, és tegyük fel van 6 16-17 éves csaj, én meg beállnék közéjük táncolni szinte tuti, hogy nem küldenének el. Viszont, ha egy 19-20 éveshez(vagy itt is egy ilyen csoporthoz) megyek oda táncolni, rögtön mintha szégenlős lenne, vagy nem tudom, és le akar rázni. Miért csak a fiataloknák vagyok ennyire nyerő? Mér azon is elgondolkodtam, hogy valaki fejben erősebb 16 ossal próbálkozok összejönni, és talán olyan 4 év múlva már nen lenne olyan nagy ez a korkülömbség (ha egyáltalán eltartana addig a kapcsolat). Bár szerintem a lány faterja puskát rántana, ha meglátna vele :D

2017. júl. 12. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ebből az jön le hogy nagyon gyerekes vagy ha még gy 18-20 éves lány se tud komolyan venni :D
2017. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
ha azok tapadnak rád keress egy éretteb 16-17-éves lányt nekem meg a nálam idősebb lányok jönnek be azt tanácsolom próbáld meg nem veszíthetsz vele semmit
2017. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem véletlenül. Abból amit leírtál hogy aki normálisabb 16-17 éves nem áll le veled rögtön. A normálatlanok pedig leírtad miért tapadnak rád. Mert azt hiszik sok a pénzed, hogy különlegesebb vagy mint a saját korosztályuk. Amiből annyi igaz , hogy idősebb vagy és a lányok nagy része az idősebbekre bukik.

Másrészt ezek szerint a saját korosztályodnál nem vagy annyira nyerő , lehet hogy nekik meg te vagy éretlen vagy csak simán tapasztaltabbak , többre vágynak amit te nem tudsz megadni.

Keress olyat aki normális , 17 évnél ne nagyon menj lejjebb , van olyan értelmi szinten és ne rögtön a munkáddal meg a kocsiddal próbálj hódítani , hanem a személyiségeddel.

2017. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak azért nem akarom, mert számomra ők még nagyon kislányok. Pedofilnak érezném magamat, hogy egy ártatlan kislánnyal összejönnék én, egy 21 éves melós.

Azt meg, hogy gyerekes lennék azt kétlem, de lehet, hogy igazad van...

Testileg se vonzanak annyira az ilyen fiatalok, vagyos igen, de valahogy tudva a korukat ez gátol engem, és ráveszem magamat, hogy mégse tetszenek. Nem lenne ez túl nagy külömbség?

2017. júl. 12. 14:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Öcsém 15 éves. Nagyon furának érezném magamat, hogy egy vele szinte egyidőssel jönnék össze...
2017. júl. 12. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Haver...


Tipikus :D


Először szögezzük le, hogy a 16 éves lányok 80%-át ha akarnád se tudnád már megrontani, már meg rontotta őket más. Tudják milyen a szex és az ember még jobban rákap az ízére főleg ilyen fiatalon, ezért kaphatóak szinte bármire.


A lányok életük során mindig felfelé néznek, rajongani akarnak. Biztos tapasztaltad a környezetedben, hogy a srác egyfajta kábítószerként is tud funkcionálni párkapcsolatban. Egyszerűen bármit csinálhat, a csaj oda-vissza van érte és a megaláztatásokat is szerelmesen tűri. Itt megjegyezném, hogy az pontozzon le, aki nem tudja, hogy sajnos kb. minden harmadik kapcsolatban lévő tinilány érintett ebben a helyzetben.


Egy azonos korúnak te nem tudod betölteni a kábítószer szerepét, hiszen egy 20 éves lány sokkal tapasztaltabb lehet szexuális téren, mint egy 20 éves fiú, pontosan azért mert a lányok felfele ( értsd: életkorban) néznek és ritkán kezdenek ki egykorú vagy esetleg fiatalabb sráccal, bár ilyet is ismerek.


Nos, ezért lehetsz a tinik lovaglópálcája amit titkon azért irigyelek tőled. :D


Ha pedig intelligens vagy, értelmesen meg tudsz nyilvánulni éd normális értékrended, felfogásod van akkor a fater nem puskát ránt, hanem hozza a páleszt, hogy igyál vele egyet. ;)


Bár ha a 16 éves lányukat elengedik olyan helyre, ahol a biztiboyok 18 alatt nem kéne, hogy beengedjék megkérdőjelezném a szülők életfelfogását is.


Üdv


21F

2017. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is direkt kérkedek azzal, hogy kocsim van meg hasonló, de ha egyszer kocsival érkezek a helyszínre, meg előfordul, hogy a lényokat haza is viszem vele, nyílván tudni fognak róla. Meg ismerkedés során kb a második kérdés amit feltesz az ember, hogy mit tanulsz, vagy dolgozol. De mindegy, köszönöm a válaszokat, próbálkozok inkább tovább a velem egykorúakkal.
2017. júl. 12. 14:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Ha idősnek érzed magad hozzájuk akkor ne ismerkedj ennyire fiatal lányokkal. Próbálkozz a 18-21 éves korosztállyal. Nem tudom mennyire vagy érett vagy nem ,mivel nem ismerlek.

De megértem. 17 éves vagyok lány és nekem te túl idős lennél. Max 19 éves sráccal tudnék összejönni. De mások meg máshogy vélekednek a korról.

2017. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánynak az jön be ha valaki érett, önálló, férfias. Egyébként ezt én is megfigyeltem, bár lány vagyok de sok ismerősöm ilyen. De vannak olyan srácok akik a saját korosztályukban meg kevésbé sikeresek ezért inkább a fiatalabbaknál próbalkoznak (sikerrel általában). Én is kerültem hasonló helyzetbe, hogy egy idősebb fiú udvarolgatott (27 volt), kocsiával vagizott, meg ilyesmik de kicsit sem fogott meg. Oké hogy van munkahelye, lakása, autója és kondizik is de mit kezdjek vele? :D Ezek mind külsőségek. A sport még oké, de 18 évesen még nincs saját kocsim, se nyári munkákon kívüli keresetem és amíg tanulok nem is lesz. Eleve egészen más életszkaszban vannak ilyenkor az emberek. 4 év az még nem is olyan sok és egyébként a fiatalabbak között is vannak normálisak, de ők nem azok akik rád tapadnak. Nekik csak menőzni kellenél. Járj nyitott szemmel, ne zárd ki teljesen őket, aztán lehet kifogsz majd egy normálisat.
2017. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál magadról, (ha igaz) az bőven elég nagy pozitívum. Amúgy barátnőm is 17 éves és 21 évessel van. Már 2 éve. Szüleim között is 10 éves a korkülönbség. Úgyhogy az az 5 év nálad már nem sokat számítana. 1-2 év múlva talán már látszatra se, szóval ha megkedveled egy 17 éves csaj személyiségét beszélgethetsz vele, ismerkedhetsz. Viszont ha csak azért ismerkednél 17-essel mert azok ragadnak rád, annak nem lesz sok értelme. Meg amúgy okosan mert a korombeliek nyáladzanak ha valaki helyes. Ha meg mondjuk egy érettebb nő ezt látja következtetéseket von le. (Az utóbbi mondatom barátnőm nővére ihlette.)
2017. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!