Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg csúnya fiú évekig próbálkozik a rengeteg elutasítás mellett is, én pedig fiúk-lányok szerint jól nézek ki és még soha nem kezdeményeztem mert félek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem járok szórakozni vagy olyan helyekre ahol azért lehet ismerkedni így elveszek magamtól minden esélyt. Oknak azt tudnám mondani, hogy egyszerűen félek úgy élőben mint interneten. Aki félénk legalább Facebookon próbál lányok után érdeklődni. Kinőni ezt már majdnem húsz évesen nem lehet meg már belátom, hogy így csak magam alatt vágom a fát az évek pedig repülnek. Pszichológus segíthet ebben csak?

2017. ápr. 23. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már azzal elrontod a dolgokat, ha először facen írsz. Az más ha már ismered, és úgy beszélgetsz, de ne úgy ismerkedj, azt minden csaj utálja. Egyebként szerintem ha egyedül nem mersz, akkor próbáljatok együtt odamenni csajokhoz a haverjaiddal.
2017. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, belátom ezt és Facebookon eszembe se jutna.

Igen úgy biztos könnyebb lenne de a haverjaim beszélgetnének a lányokkal én meg ott ülnék csendben. Mert nem vagyok az a nagy társasági ember sem, aki csak úgy bármiről eldiskurál.

2017. ápr. 23. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy olyan típusú lányt mint te vagy. Ha hasonlítotok akkor nincs mitől félned, hiszen ő is arra vár hogy valaki megszólítsa. De ha véletlen nem, akkor is legalább ismerkedtél, tapasztalatot gyűjtöttél.
2017. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elozo jol irta, azis megoldas ha hozzad hasonlo lanyhoz kozelitesz. De sajat tapasztalataim szerint enis felenk vagyok, es amikor talalkoztam a sraccal o beszedesebb volt, nagyreszt o beszelt en meg probaltan egy ket dolgot hozza fuzni es mondtam is hogy kesobb beszedesebb leszek, es aztan az lettem:D es tudtam vele beszelni. De volt olyan hogy a srac is csendesebb es felenk volt, meg enis, es volt hogy fel oraig neztuk egymast, es picit kinos volt. Utana setaltunk, egy ket szot beszeltunk, utana megint csendbe voltunk. Es a nap vegere valamennyit mar beszeltunk, es aztmondta jol erezte magat es szimpi voltam neki stb. De ez egy regi tortenet. Ezzel csak arra akartam utalni hogy probalkozz, nem kell szegyelned hogyha tarsasagba nem nagyon tudsz beszelni, aki szimpatizal veled es egy hullam hosszon vagytok ugyis probal majd a kozeledbe maradni. Szoval csak elj a lehetosegekkel, es ha egyedul nem mersz odamenni, akkor a haveroddal, majd o segit megtorni a jeget, ugyis ismer.Remelem segitetten, sok sikert:)
2017. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaa lemaradt 17/L
2017. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig elképesztően félénk voltam :) inkább az a fajta aki "elbújik mások hátában".Nekem az segített a legtöbbet ha egyedül próbáltam beszélgetni fiúkkal ,mert ha mások is velem voltak akkor nekem már nem is volt muszály beszélni.Számomra sokkal könnyebb volt olyannal beszélgetni aki könnyen dob fel témát és beszédes :) És szerintem sokat segíthet ha egy idegen társaságba mész egyedül,mert akkor kénytelen vagy beszélgetni.A lányokkal pedig csak bátran,mert ha meg sem próbálod nem tudhatod,hogy hogyan alakulhat :)
2017. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon adom a #1-es választ. Utáljuk mi lányok ha Facebookon kezdeményez egy pasi és ott kezd el írogatni. Persze ha már ismered az más. Egyébként érdekes mert én is ezt tapasztalom hogy nem nagyon mernek kezdeményezni a mai fiúk, főleg azok akik azért elég jól néznek ki. Sok sikert, szedd össze minden erőd és csak próbálj meg vele semleges dolgokról beszélgetni,ha esetleg már egy ideje kerülgeted az illetőt, mondjuk bámulod őt, majd eljuttok a köszönésig utána esetleg el is hívhatod valahova.
2017. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez furcsa. Biztos jól írtad? Úgy tapasztalod, hogy éppen azok a fiúk nem mernek kezdeményezni akik elég jól néznek ki? Nem azok akik kevésbé? Mert így lenne logikus. :D
2017. aug. 2. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, jól olvastad xd én legalábbis eddig ezt tapasztaltam... Te is azt mondtad hogy vélemények szerint jól nézel ki mégsem mersz, ennyi erővel ez sem elképzelhető 😉
2017. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ez csak az én esetem és így sem biztos, hogy igazat mondanak a külsőmet illetően, de ha te már ezt megfigyelted akkor elhiszem.
2017. aug. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!