Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kövér lány vagyok és randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lány vagyok és randira hívtak. Milyen kellemetlenség érhet?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

Egy étterembe hívott randira egy tőlem idősebb pasi. Már az is meglepett hogy egyáltalán elhívott! Előtte már többször találkoztunk nem gondoltam volna hogy tetszhetem is neki.

Arra lennék kiváncsi főleg Ti milyen kellemetlen helyzetbe kerültetek már bele? Székek, kocsi, megbámulás, stb.

Első sorban 'sorstársak' válaszát várom!

köszönöm előre a válaszokat!

18l-23f



2017. júl. 19. 23:11
 1/10 Amenadiel ***** válasza:
100%
Nos,nem vagyok "kövér lány " de szerintem csak érezd jól magad és ne foglalkozz a többiekkel.
2017. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát, lehet, hogy egy kövér nőket legyilkoló szekta próbál bekebelezni. Csak óvatosan.
2017. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire kövér? Csak mert van aki 55 kilósan arra panaszkodik hogy kövér aztán nem ártana híznia csak ő nem látja így
2017. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik, valoban kövérre gondoltam, kb. 100kg.

Remélem most beszólások következnek majd......

2017. júl. 20. 00:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől tartanod, senki sem fog diszkriminálni, mert kövéren randizol.
2017. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a kérdést... Szerinted azért nincsen jogod a boldogsághoz, mert "kövér" vagy? Ne már! Legyél magabiztos, mert megérdemled ezt a randit! Hajrá! :)
2017. júl. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak magatokra figyelj és érezd jól magad felszabadultan, akkor semmilyen kellemetlenség nem lehet.
2017. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én "sorstársként" írom, hogy nekem még nem adódott ebből "kellemetlenségem". Nyugi, csak érezd jól magad a randin és minden rendben fog menni. :D
2017. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van olyan pasi, aki a nagydarab lányokat szereti, simán lehet ő is ilyen. Mennyire ismered?

Ne görcsölj szerintem, érezd jól magad. :)

2017. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali, valami infó hogy hogy sikerült a randi? Szerintem csak lazán. Légy természetes. Sok pasi imádja a kövér lányokat, pl. én is.

25/F

2017. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!