Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal? Sztorikat kérek szépen Hölgy társaim.16/L

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni, hogy mivel kissé visszahúzódó vagyok, nem vagyok társasági ember ezért sosem lesz párom. Megnyugtató lenne elolvasni néhány sztorit, akármilyen is. ^^'

2017. júl. 20. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egyáltalán nem ismerkedtem. Ennyi idősen kerül az ember gimibe nem? 22 évesen jöttem össze a barátommal az egyetemen.
2017. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszahúzódó vagyok, azt hittem majd egyetemen... De előbb történt. Mondjuk nálad három évvel idősebb voltam. De én 16 évesen még nem akarta fiúzni. 17 évesen mér kezdtem gondolni férfiakra, de ismerkedni csak 18 évesen kezdtem. 19 voltam mikor megismertem a barátomat.

Hát, igazából neten írt levelet, és dumáltunk, minden nap, egyre többet. :D Nagyon vonzó volt, úsztam a boldogságban. Másfél hét után találkoztunk. Nem volt minden zökkenőmentes ahogy összejöttünk, de összejöttünk, azóta is együtt, lassan két éve.

2017. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én annak idején egy 15 éves lánnyal az interneten jöttem össze, és hozzátenném hogy egy nagyon vonzó kis csajról beszélek. Tehát nem csak a rondaságok vannak fent, és pasiból is lehet szerintem jó party-t találni.


Neten kívül meg nyilván suli, barátok barátai, ilyesmi. Csak azért írtam le, mert divat szidni és kerülni a társkeresőket, hogy szexmániások vannak fent, bunkók, vagy igénytelen emberek.

F

2017. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

16 évesen ezen ne aggódj, én is 18 voltam mikor az első barátom lett. Őt egy közös ismerős által ismertem meg, tetszettünk egymásnak, így egyszercsak megkeresett (amikor megismertem még volt barátnője).

A második egyetemen volt, egyik csoporttársam bátyja, aki jött velünk egy kirándulásra :)

A harmadikat egy túracsoportban ismertem meg- már az első alkalommal hogy beléptem.

A negyediket a hobbim kapcsán.

Az ötödiket egy nagyobb társaságban, azt mondta már régóta figyelt, mire megszólított. Addig furcsa mód észre se vettem, pedig pár hónapja már jártam oda...

Most a hatodiknál tartok- és már nagyon elegem van a váltogatásokból, remélem ő marad végleg. Ő a mellékállásomban volt kollegám, szintén kellett egy év mire komolyabban felfigyeltem rá... Ráadásul az egész csak kalandnak indult, mert épp ki voltam borulva, de már több mint két éve együtt vagyunk :)


Szóval ne aggódj, semmiről nem vagy lekésve! ;)

2017. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

16 évesen max plátói szerelmeim voltak, meg álmodoztam, hogy majd lesz egy jóképű pasim.. de az első csók17 évesen volt első barát 18 évesen. Vele 1 hetig volt együtt utánna volt 18 évesen még egy 2 éves is.

Mindenkit ismerős által ismertem meg facebookon.

2017. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Férfiként írok (gondolom azért szabad)


Formális logika alapján egyik barátnőmmel sem jöhettem volna össze. Mindkét eset "csalás volt" és ők jöttek hozzám, nem én hozzájuk. Ami azért furcsa, mert olyan ronda vagyok, hogy a fényképeim rendszeresítették a fogyitáborban, mert mindenkinek elmegy az étvágya, ha meglát.


16 évesen meg pont nem érdekelt még az egész, pár szexuális vonzalmat leszámítva. 10 év telt el azóta...


Most meg már túl vén trotty vagyok, ráadásul ronda is. Nem lesz már itt semmi.

2017. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
60%

Láttam az egyik társkeresőn( rosszlányok),és rácsörögtem.

Így indult.

2017. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 évesen én még nem aggódnék. Kár előre parázni. Ennyi idős voltam egyébként, amikor megismerkedtem az első barátommal, ne röhögj ki, de a szüleim által.
2017. júl. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A te korodban még csak gépeztem :D. Nyugalom, legalább még egyszer ugyan ennyi időd van pasizni, amit eddig leéltél :)

30/f

2017. júl. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen totál kétségbe voltam esve, hogy sose lesz senkim. Nagyon hátrányos helyzetű családból nőttem ki magam, emiatt sokkal érettebb, felelősségteljesebb voltam a korosztályomnál. Így mindig az idősebb férfiakba szerettem bele, de ők szerencsére elég komolyak voltak ahhoz, hogy határt húzzanak egy ilyen fiatal lánynak. Rengeteget randiztam, évekig, de soha nem lettem szerelmes. 23 évesen lettem teljesen reménytelen, emlékszem, szó szerint zokogtam a tehetetlenségtől és a félelemtől. Aztán kimentem dolgozni néhány hétre külföldre. Ott ismertem meg a magyar páromat, akivel a munka után is együtt maradtunk, immár itthon. Semmi erőlködés nem volt, nem voltak játszmák, erőlködések, egyszerűen tudtuk, hogy nekünk együtt kell lenni, és semmi sem volt ennél természetesebb. 36 nap múlva leszek a felesége. Hidd el, idejében fog jönni az, akire szükséged van. Nincs miért aggódnod!
2017. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!