Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kapcsolatban élsz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban élsz, hogy ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Ha lehet a nemeteket is írjátok le légyszi. Azért kérdezem mert nekem az a tapasztalatom ha az ember nem keres párt akkor nem repül bele a galamb a szájába. Pedig azt hittem ez így megy mert vannak ezek a mondások hogy majd eljön az igazi csak várni kell meg hasonlók.
2015. jún. 16. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Fbon egyik csoportba (NEM isnerkedős) egy poszt alatt elkezdtem dumálni egy sráccal aztán privátba is dumáltunk, mesélt hugáról is aztán a csajt is megismertem fbon és egymásba szerettünk majd ideköltöztem hozzá. 18/L
2015. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És privátban ő írt rád?
2015. jún. 16. 16:51
 3/29 anonim ***** válasza:

tinder.

L20

2015. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Egy netes oldalon ismerkedtünk meg, 4 éve vagyunk együtt.
2015. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a válaszokat azt elfelejtettem írni hogy az is nagyon érdekel hogy a férfi írt e a nőre vagy fordítva.
2015. jún. 16. 16:52
 6/29 anonim ***** válasza:

A pasi írt rám és a félreértések elkerülése végett írom (félreérthetően fogalmaztam elsőnek) a hugával jöttem össze

#1es vagyok

2015. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen dolgoztunk, mindig odajött hozzám beszélgetni, összehaverkodtunk. Egyikünk sem keresett párt, mindketten kapcsolatban voltunk, habár mindkettőnké az utolsókat rúgta. Aztán, miután mindketten szakítottunk, kis idő elteltével elhívott randizni.

36/N

2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jaaaa hát ez tök jó :D
2015. jún. 16. 16:55
 9/29 anonim ***** válasza:

Love.hu-n. Én találtam rá a profiljára, belávoltam (ez valami lájkolásféle), és vártam. Hamarosan visszalávolt, és írt nekem levelet. Több mint másfél éve tart a kapcsolatunk, együtt is élünk.

26/n

2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon. "állítólag" félre tárcsázott, téves hívásként. Aztán visszahívott ismét:D


N

2015. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!