Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, illetve hol ismerkedté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, illetve hol ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Kor és nemmel együtt légyszi.
2012. máj. 5. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

28/N 32/F


középiskolába együtt jártunk. Ő szerelmes volt belém. Megkeresett a neten, beszélgettünk, taliztunk, nekem is tetszett ő, összejöttünk.

2012. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt párommal valamelyik szórakozó helyen ismerkedtem meg (bocsi hogy nem jelenlegi, de most nincs senkim). Gondolom megtetszhettem neki mert aztán bejelölt iwiwen, msn-en beszélgettünk majd összejöttünk.
2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

oviban

aztán meg az egyetemre tartó vonaton.


22/L

2012. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi társkereső oldalon jöttünk össze,de mint utólag kiderült egy csomó közös ismerősünk van. :) Ennek 1 éve.

23/L ill. 27/F

2012. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 éve külföldön. Kint dolgoztunk mind a ketten, közös imerős által ismerkedtünk meg, ott összejöttünk, itthon is tartott a dolog, házasság, majd gyerek, és még mindig együtt vagyunk, szeretjük egymást. 30N+36F
2012. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!