Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves lánynak milyen ajándéko...

9 éves lánynak milyen ajándékot vinnétek?

Figyelt kérdés

Au pair leszek Spanyolországban. Egy 9 éves lánynak fogok angolt tanítani és vigyázni rá nap közben.


Én eredetileg magyar csokira gondoltam. (TIBI, Túró rudi, győri keksz) De anyum szerint valami mást is kéne. Hajcsatt, toll? Nem akarok nagy értékben, csak valami jelképest.

Szerintetetk?



2013. jún. 26. 12:14
 1/3 Kerria ***** válasza:
Én úgy gondolom a csoki is jó lehet, ha szereti, és mivel ez különlegesség számba menne neki...
2013. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogyha belefér, hogy egy magyar szerző által írt angol nyelvre fordított mesekönyvet is vihetnél. A csoki odafelé menet összenyomódhat, megsérülhet, én ezért nem mernem ajánlani.
2013. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabszem ***** válasza:
9 éves lányok szeretik a kézműves dolgokat, amit maguk csinálhatnak, pl. gyöngyfűzés. Puzzle, vagy valami kislányoknak való könyv.
2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!