Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk elijeszt titeket ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elijeszt titeket ha egy lány nagyon fiatalnak néz ki?

Figyelt kérdés
Most abban a szerencsétlen/ szerencsés helyzetben vagyok (mindenki döntse el melyik), hogy 9.es vagyok de mindenki 6.asnak néz.
2017. júl. 23. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Pontositom ha nem lettem volna 0.os akkor most 10.es lennek
2017. júl. 23. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy kinézel 6.nak


15f

2017. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, én 10.es leszek de én is 6.kosnak nézek ki.
2017. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos mindenki fiatalabbnak nez. A 163 centimmel es a vekony testalkatommal...
2017. júl. 23. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak 150 centi vagyok xd

3-as voltam xd

2017. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nalam nem hatrany, en 11be megyek 18 vagyok es yaah 14nek is neztek mar, mondjuk a tied durvabb de amugy 14-18 eves kor kozott eleg nehez megmondani jo sok emberrol hogy mennyi idos is, szoval ne erdekeljen.

Szerintem ugyanugy jarj el ismerkedos helyekre aztan elobb utobb ugyis talalsz valakit, marmint ha akarsz kapcsolatot az a logikus hogy eljarsz otthonról es megismerj minel tobb embert.

2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni mivel otthon mindig is megengedtek annyira mar nem vonzo dolog, pont tegnap kinaltak meg sorrel en meg mondtam hogy nem. Ram neztek hogy hanyadikos is vagyok es jott a hatasszunet hogy azt hogy. Majd utana a tarsasag tobbi reszetol is megkerdeztek rambeznek es egy vki mondta hogy nagyon maxosan 8.os lehetek de et is egy lany mondta. Minden srac azt hiszi hogy fiatal vagyok
2017. júl. 23. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Orulj inkabb neki, en is gaznak gondoltam de aztan sokszor jol jon meg sokan aranyosnak tadtjak :)..
2017. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Később még örülni fogsz ennek. Most meg mit foglalkozol vele? 9.-ben amúgy sem kell még se piázni, se bulizni, de pláne nem pasizni, főleg, ha ilyen kis butus vagy.

Neked annyit mondana egy idősebb fiú, hogy fú de csini vagy, kinézel vagy 18-nak, és már bármit megtennél neki, annyira meghatna lelkileg.

163 centi egyébként átlag magasság, inkább az arcod lehet kislányos, ha ennyivel fiatalabbnak néznek.

De pár évvel máris többnek tűnsz majd, ha kicsit felnőttesebben gondolkodsz erről...

2017. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint (betegesen hangzik) de bejonne, elvegre fiatalnak nezel ki de megse vagy annyira, ha olyan az arcod akkor ez lehet aranyosan izgato is, ez nem hinnem hogy hatrany

18f

2017. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!