Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok, szűz. Volt...

17 éves vagyok, szűz. Volt már 14 évesen 1 éves kapcsolatom, de én fiatalnak tartottam magam hozzá, hogy lefeküdjünk. (? )

Figyelt kérdés
Általában az idősebbek tetszenek.(3-4 év) Ha megismerkednék egy fiúval,akkor se szeretnék 1 hét után az ágyában kikötni.Egy idősebb fiú tud várni 2-3 hónapot egy lányra ?Én úgy gondolom,hogy tudna,hogyha tényleg szeret,de én sajnos elég naiv vagyok,ezért vagyok kíváncsi más emberek véleményére

2015. máj. 2. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha normálisat fogsz ki, akkor tud :)
2015. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát 19-től felfelé nem igen fognak ennyit várni, kivéve ha nagyon megéred.
2015. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudna, 5-6 hónap volt az előző barátnőmmel, és ő 23 volt. Nem fun, de van, akiért megéri.
2015. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 To7ka ***** válasza:
40%
Ez nem így fog működni mikor odakerülsz!:) Nincs ilyen 2-3 hónapos határa soha. Mindig pontosan akkor és annyit kell csinálni amit szeretnél, amit élvezel, ami örömet okoz. Több lányt ismertem akik kitalálták hogy pontosan ekkor meg amakkor akarnak majd ágyba bújni, én ezt tiszteletben tartom és visszafogottan haladtunk. Na így rendszeresen a 2-3 hónapból 2-3 hét lett, és egy percig nem bánta senki. Persze volt akivel 3-4 hét, épp ahogy alakult:) De hiába jelentesz ki előre valamit, a szex nem így működik!:) Majd jön, partnertől függ mikor fogsz benne megbízni, vágyni rá, stb (oké, és persze Tőled).
2015. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennyit tudnék várni.
2015. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2-3 hónapot mindenki tud.
2015. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, tud várni. Legalábbis én tudnék.
2015. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,ebben igazad van,de úgy gondolom,hogy először egy bizonyos szintű bizalomnak is ki kell alakulnia,az egy éves kapcsolatomban is az első 3 hónap volt mesés,utána borzalom ..:( :D
2015. máj. 2. 22:51
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: Akkor 9 hónapig minek tűrted azt a borzalmat?
2015. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 TallandThin Boy ***** válasza:
3 hónapot simán. Többet is kibírtam már szex nélkül.
2015. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!