Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat ez? Talán túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat ez? Talán túl fiatalnak tartja magát? (16)

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,és inkább a lányok belső értékeit részesítem előnyben. Végre megtaláltam a lányt,aki szerény,kedves,és aranyos. Talán még a lány is érzi, hogy nem plázacicák az esetem,és jól ki is jönnénk. De a lány azt mondta,hogy nem akar semmit,állítólag nem csak tőlem. Tudja,hogy tetszik nekem.

2014. jún. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen változhat, de az is lehet, hogy csak te nem kellesz neki, és nem akart megbántani.
2014. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 évesen bármi lehet az oka. Lehet, hogy fiatalnak tartja magát egy komoly kapcsolathoz, szórakozni meg nem akar. Persze benne van a pakliban, hogy csak veled nem akar többet, de szerintem egy ilyen lány nem hazudozna, hanem megmondaná, hogy mi a helyzet.
2014. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hazugság, csak egyszerűen nem akarja megsérteni, ezért nem mondja el az igazat - női logika.

Persze, ez csak egy eshetőség.

2014. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hazudni biztos,hogy nem hazudna. És valószínűleg megbántani sem akar. Én azt gyanítom,hogy valaki másba titkon szerelmes. De a barátnői állítják,hogy nem akar kapcsolatot. De van egy srác aki már hosszú ideje tetszik.
2014. jún. 25. 20:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Hosszú ideje tetszik neki,szerintem belé szerelmes.
2014. jún. 25. 20:54
 6/7 anonim válasza:

Most ha magamból indulok ki, valószínűleg én is elsőre azt vágnám rá, hogy nem. Ez tudom, hogy elég hülyén hangzik, de ha be is jönne nekem a csávó, első reakcióm biztos az lenne, hogy nem. (ahogy ismerem magam:D) Talán azért mert még nem érzem magam elég érettnek egy komolyabb kapcsolathoz. 17 vagyok, de még nagyon kisgyermeki lélekkel rendelkezem :D. Ez az egyik eshetőség. A másik pedig tényleg az lehet, hogy nem akar megbántani és nincs szíve a szemedbe mondani, hogy nem akar tőled semmit.

De fel a fejjel, azért remélem, hogy sikerül!!!

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos,de kétszer is jól a fejemhez vágyta,hogy nem akar semmit. Úgyhogy erről ennyit.Mindenkinek köszönöm a válaszát. Ment a zöld kéz.
2014. jún. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!