Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Menyire lehetek biztos abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire lehetek biztos abban hogy a lány többet akar mint barátság? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy tipikus,modern,facebookos beszélgetés által ismertem meg.Mind a ketten 16 évesek vagyunk.Az egész úgy indult hogy rám írt hogy én voltam-e tegnap az xy buszon, akkor valamilyen szinten beszéltünk egy picit csak akkor nekem nem volt sok kedvem hozzá mert előtte 1 nappal szakított velem az első barátnőm.(ez olyan május elején,közepén történt)

Viszont a nyár kezdetére túl tettem magam a szakításon és el kezdtünk beszélgetni újra.Egyre többet beszéltünk és el kezdet tetszeni nekem ezért úgy gondoltam el hívom picit beszélgetni sétálni.(Az első kapcsolatomból tanulva nem randizni hívtam el első sorban hanem hogy megismerjem.)

Már az elején eltűnt az a ismerkedős hangulat és nagyon könnyen fel oldódtunk mind a ketten.Viszont ebbe az volt a rossz hogy a hangulat nagyon hamar átment baráti hangulatba,hiába tetszett és hiába akartam lépni egyszerűen mintha nem adódott volna lehetőség hogy bármit is csináljak hogy érezze hogy nemcsak barátkozni szeretnék. Akkor picit el is szomorodtam hogy ebből nem lesz semmi,de azóta egyre többet beszélünk most már szinte egész nap és szerintem kezd túl lépni a barátságon a hangulat.Mindig el mondjuk egymásnak a problémáinkat,(főleg ő én nem vagyok az a panaszkodós típus) Sokszor van olyan hogy azt írja hogy nem is érti miért beszélek vele meg stb. Amikor csak van lehetőség bókolok neki, ő erre úgy reagál mindig hogy aranyos vagyok meg hogy még senki nem mondott neki ilyen szépeket.Mostanában rengeteg képet küldünk egymásnak meg puszis smilekat(tudom ez picit gagyin hangzik :D).2 nap múlva újra találkozunk de nem tudom eldönteni hogy ő többet szeretne-e a barátságnál vagy nem,és az is baj hogy attól félek hogy egyszerűen nem tudok felé közeledni,az első kapcsolatomnál olyan egyszerűnek tűnt ott szinte az első nap össze jöttünk de most valamiért nagyon nehéznek érzem.



2017. júl. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Haver, egy életed egy halálod csak 16 vagy!


A második randi vége felé bevallod neki, hogy mi is a helyzet. Ha azzal jön, hogy nem szeretné, hogy ezt a szép ,,barátságot" elrontsátok, már rég el van rontva.


Fogd meg a tökeid és lépj! Nincs vesztenivalód ;)


21f

2017. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyelj lehet nem vagyok csak 14 de volt egy bonyolut baratsag/szerelem sztorim aminek a vergen elvesztettem a lejobb baratnom. es osszejottem egy sraccal. szerintem legyel vele egyenes ne alszentkedjel. mond el neki hogy tetszik neked. ha mi harman a harom legjobb barat is ezt tette volna most nem itt tartanek. amugy a jelek szerint te is tetszhetsz neki, mert a lanyok nem szoktak "puszis smilekat" kuldeni csak haveroknak.

csak haveroknak: szines szivek, mosolygo fejek

tobb mint havernak: piros sziv, "puszis smilekat" es barmi mas. Remelem segitettem

2017. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, később csak bánnád hogy nem kockáztattál. Sok sikert :)
2017. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi tortent a vegen?
2018. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!