Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik fiú és lány közt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány közt barátság? Elöre szólok hosszú kérdés lesz mert leírom a helyzetünket.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, volt osztálytársam 2 évig jártunk egy osztályba most juniusban váltott osztályt egymaás mellett ültünk és mindig szivattuk egymást. Amikor elment az osztályból féltem, hogy elfelejtjük egymást de ez nem igy volt. Nyáron is sokat beszeltunk facen de nem találkoztunk es volt rá példa hogy elég érdekes (erotikus) témánál kötöttünk ki és én már belezavarodtam ugyhogy megkérdeztem hogy mi is van köztünk és erre ö azt mondta hogy hát elég jó barátok vagyunk és rákérdeztem hogy semmi több és erre azt mondta hogy szerinte nem lenne elonyos ha tobb lenne mert egy suliba járunk es ha esetleg nem jonne ossze a dolog kellemetlen lenne. En ezt le is tudtam akkor de azota sem egyszer fordult elo hogy erdekes témáról beszélgettünk es mindent megbeszélünk egymással. (Minden nap együtt ebédelünk) Szerintetek ilyen van?

2016. nov. 15. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L
2016. nov. 15. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú lány barátság létezik szerintem, mert én is benne vagyok. Nagyon jól elvagyunk együtt, neki van barátja, én keresgélek megfelelő lányt és abszolút nem vonzódunk egymáshoz, legalábbis én nem érzek iránta semmit, neki meg már 3 éve van pasija, szóval ő se érez irántam :D
2016. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze h van es szerintem o akar többet is csak a suli miatt nem... 😏 nekem is van fiu baratom es neha van depis téma vagy o sir nekem h mi van vele vagyen neki erőt adunt egymásnak.. 0-24-be szuvatjuk egymást.. Van h perverz a téma.. Volt h kérdeztem tole olyan dolgot amit egy lánnyal nem tudnék megbeszélni es o is tolem.. Egy ideig barátság extrákkal volt.. Jo volt az is.. 😌
2016. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. nov. 15. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiatal srác persze h beszél veled erotikáról. De a szexualitás és a szerelem a fiúknál 2 külön dolog lehet. Barátság extrákkal lehet tetszene neki. Perszr h érdekldik a nemed iránt, sztem ezt te is érted meg tapasztalod a fiatal srácokon, ez szimplán hormondolog, nem menőségből. :) De gondolom te is érdeklődsz a fiúk iránt. :)) ha nagyon jó barátod kérdezd meg h vonzó vagy-e azért neki. :3
2016. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Utolso tetszik ez a kérdés dolog
2016. nov. 16. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem hittem benne. De van 2 lany baratom is. Nem akarok toluk semmit es ok sem. Magyon jol kijovunk
2016. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van az a sztereotípia, miszerint ffi és nő között nem lehet vegytiszta barátság, mert az egyik mindig többet fog akarni.


No én ezt két részre bontom. Ha testileg nemmvonz egy nő, nincs kémia és az részéről felém sincs, akkor lehet barátság. Nekem több ilyen is van. Ellenben ha valaki fizikálisan is vonzódik a másikhoz, ott már neccesebb a helyzet.

2020. aug. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!