Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk jarnatok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk jarnatok egy ilyen csajjal? 24h lesz kint a kerdesem.

Figyelt kérdés

Kulso: az arcom teljesen atlagos nagy zold szemem van es mellemig ero barna hajam aminek a vege lila. nem mondom hogy idealis a testalkatom mert kinek mi az idealis, mindenesetre vekony vagyok de van mellem.

Belso: most jon a kerdes lenyege nem tudom mashogy mondani... hulye vagyok. szulinapomra egy 180cmes pluss baymax figurat kertem. imadom a greendayt es az imagine dragonst es imadok hulyeskedni atsetaltam fulosan ruhaban egy szokokuton aztan felszaltam a villamosra es a baratnommel enekeltunk es tancoltunk. nem az hogy nem lennek okos jeles tanulo vagyok es imadok olvasni es jogi sorozatokat nezni. ugyved szeretnek lenni de olyan faszsagokat vagyok kepes csinalni amin utolag csak nevetni tudok


a fo problemam hogy felek hogy az emberek bantani fognak ezert neha eleg bunko vagyok persze csak olyannal aki nerm ismer annyira es nyilvsan csak viiccesen de...

a tanarokkal vagy barkivel is neha vitaba szallok ha jogtalannak erzem amit csinalnak.



2017. júl. 25. 16:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy 14 vagyok
2017. júl. 25. 16:43
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen, de kb mint minden hasonló kérdésnél, ez magában nem elég
2017. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, pff. Egyszerre küldtük el, bocsi. Amúgy semmi gond nincs ezekkel amit leírtál. Majd ha nagyobb leszel megkomolyodsz. Melletted nem lehet unatkozni úgy érzem. #2-es voltam
2017. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, ha 14 vagy, akkor nem :) Én 21 vagyok.
2017. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszel:) Amúgy nem tudod törölni a kérdést
2017. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani... A leirtak alapjan nincs benned semmi kivetni valo dr ezek csak leirt sorok :/

Egy embert ismerni kell es nem pedig olvasni rola hogy milyen. Majd talalsz valakit, kitartas.

18f

2017. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus isten, fiatal vagy még te ahoz, hogy ilyeneken törd a kis fejed. Neharagudj, de nem tudom megérteni a korosztályodat. Minek ilyen korán még ilyen dolgokon vergődni? A fejetekhez van tolva egy pisztoly, ha ennyi idősen nem pasizol akkor tűz, vagy mi van? Nem ellened irányul ez az egész és ne vedd magadra, de el vagyok hülve, hogy pár év alatt mennyire megváltozott a fiatalok mentalitása és gondolkodása. A leírtak alapján biztos egy kedves értelmes lány vagy, ne azon görcsölj már, hogy a pasiknak bejössz e vagy sem hanem hagyd, hogy még sodorjon az élet.
2017. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján még nem tudnék semmire se következtetni. Nincs semmi elrettentő benne, egy próbát megérne. Már ha idősebb lennél
2017. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Vékony vagy, de van melled. Ez bejön! Meg hogy beugrasz a szökőkútba. Ez is tetszik.
2017. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!