Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom hogy szeretem e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áron 999999999999 kérdése:

Nemtudom hogy szeretem e többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval amikor szingli vagyok akkor nagyon szeretnek egy kapcsolatot de ha benne vagyok egyben akkormeg egyszerűen nem megy.


Az előző 1 évben több lány is megtetszett, ismerkedtünk randiztunk....megvolt a csók...és akkor hirtelen mindegyiknél előbb vagy később elfogott egy olyan érzés hogy én nem akarok vele lenni nekem ez kín hogy már egyre kevésbé jött be... Egyszerűen nem tudom elmondani de nem jó érzés ha mellettem van egy lány de az se ha nincs. Most mit kéne tennem ez mitől van?


2017. júl. 26. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez erdekes, nalam is ez van. Szeretnek egy kapcaolatot de ha lenne ra lehetosegem ellokom magamtol mert azt a szemelyt nem kedvelem igazan es nem lennek ra kepes. De ha nekem bejon valaki magyon, akkor neki en nem... massal (akit nem szeretek annnnniyra) vele keptelen lennek akarmit is csinalni.

Az lehet nalad is az oka h nem szereted a lanyokat elegge es nem erdekel annyira. Ha lesz olyan akit annyira megkedvelsz akkor ot nem fogod tudni elengedni. (Lany vagyok)

2017. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Apothecarian válasza:
Szerintem is ez a helyzet, hogy valójában nem ők azok akiket kerestek. Nevezhetjük "igazinak" az áhított párt, de nem kell így túlozni, a lényeg, hogy akivel jól érzitek majd magatokat, azoknál nem fog előjönni az, hogy ne legyen veletek inkább. Vagy csak sokkal később (hónapok, évek múltán). Ez mindig változó.
2017. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!