Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szeretitek a romantiku...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a romantikus pasikat?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a gyertyafényes vacsorát egy nő társaságában egy jó hideg pezsgő és egy könnyed kis ecetes saláta mellett. Nagyon szeretem ha este van és egy étteremben történik ez. Egyszer volt csak ilyenben részem és 2 órán át beszéltünk, aztán már nem úgy adódtak a dolgok. Ti is szeretitek az ilyen meghitt pillanatokat? Én még télen is nagyon jól érzem magam egy forró csoki mellett és betakarózva a Tv/kandalló elött egy kanapén, egy nő méginkább feldobná ezt a hangulatot. Életkort és nemet is kérek. 16/F

2017. júl. 27. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon,az álmom egy romantikus pasi:)

14/l

2017. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig fel vagyok dobva de mindjárt jönnek a trollok és szét oltanak engem téged meg leszázalékolnak.
2017. júl. 27. 18:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos az ilyen. Nekem is ilyen kell. Nem az énközpontú barmok.
2017. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ha valaki romantikus, csak azt nem ha túl nyálas. Bár... a volt barátom verset írt nekem, és annyira romantikusnak tartottam az egészet hogy nem érdekelt hogy nyálas. Még pont jó volt ;)

15/L

2017. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mit megnem adnék ha megint lehtne egy barátnőm, akivel megint átélhetném ezt :(
2017. júl. 27. 21:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnám, hogy 16 éves fiútól várhatok ilyet, de biztos nagyon jól esne. :) Szerintem az ilyeneknek néha mindenki örülne. 16/l
2017. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Minden lány ilyen fiúra vágyik. :)
2017. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
39%

Igen, nagyon :)

Nekem volt egy barátom, akivel elég sokáig együtt voltam és ő sajnos nem ilyen volt.

Nagyon hiányoltam ezt a kapcsolatból.

Szerintem minden lány vágyik egy kis romantikára. :D


15\L

2017. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon örülnék egy ilyen fiúnak de szerintem minden lány :) 15/L
2017. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Teljesen megnyugtattatok, eddig azt hittem, hogy ez hátrány, de most már előny ként tudom. Itt az ideje újra csatasorba állnom egy nő ért.
2017. aug. 17. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!