Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szeretitek a romantiku...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a romantikus pasikat?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a gyertyafényes vacsorát egy nő társaságában egy jó hideg pezsgő és egy könnyed kis ecetes saláta mellett. Nagyon szeretem ha este van és egy étteremben történik ez. Egyszer volt csak ilyenben részem és 2 órán át beszéltünk, aztán már nem úgy adódtak a dolgok. Ti is szeretitek az ilyen meghitt pillanatokat? Én még télen is nagyon jól érzem magam egy forró csoki mellett és betakarózva a Tv/kandalló elött egy kanapén, egy nő méginkább feldobná ezt a hangulatot. Életkort és nemet is kérek. 16/F

2017. júl. 27. 17:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ilyen fiú a lányok többségének az álma. Az enyém is :D soha sem gondoltam volna, hogy vannak még 16 éves romantikus fiúk! *-*
2017. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

11es válaszoló voltam. 15/L

(lemaradt)

2017. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én vagyok az utolsó "lovag", mert az osztálytársaim és a baráti körömben sincsen egy lovagias fiú sem. Én nyitom ki az ajtót a lányoknak, vagy ha nyitva van előre engedem őket, ha leejtik a táskájukat vagy bármit én felveszem és visszaadom nekik. Sokszor elgondolkoztam, hogy velem van-e a baj, de kezd az a gyanú ébredezni bennem, hogy nem. Az egyik tanárnőm mondta még anno, hogy én egy kihalt generáció emlékét éltetem.
2017. aug. 17. 21:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha már együtt vagyunk régóta egy ilyen vacsora simán beleférne, de nekem ez elsőre kicsit sok lenne. Nekem kell, hogy a férfi az férfi maradjon és igen a romantkia is kell, de nem úgy mint egy kiskutya aki lohol utánam és lesi a kívánságaimat. Nekem mondjuk sokkal pozitívabb lenne, ha mondjuk étterem helyett ő dobna össze egy kis kaját. Vagy esti borozgatás a teraszon. Számomra nem az a szeretet, hogy most vesze virágot vagy csokit, ne adj isten valami plüsst... ebben én azt érzem, hogy nem tudott a belső tulajdonságai alapján megfogni ezért most elhalmoz mindenféle külsőségekkel, hatha így majd sikerül. Kérdésedre válaszolva, igen szeretem egy bizonyos kereten belül.

18/L

2017. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudok főzni és természetesen én ugyanúgy férfi maradok, csak szeretem megadni a páromnak amit szeretne. Csokit és virágot elhanyagolhatom, ha mondjuk egy vacsorát szeretne, vagy valami programot.
2017. aug. 27. 22:14
 16/16 anonim ***** válasza:
NEHOGY megváltozz kérdező!! Ha megváltozol, akkor az már nem te leszel. Biztos felfigyelnek majd rád. (nemcsak tanárok)
2017. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!