Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt találkozni, ha csak látásból ismerjük egymást, de tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A pontos szitu az, hogy egy cégnél dolgozunk, de nem ismerjük egymást. Szerintem ő is látott már engem, mint ahogy én is őt. Hogy hívjam ki? Nem tudom miért, de nem szeretnék csak úgy odaállni elé, hogy tetszik nekem, de ál ürüggyel sem szeretném "bekeríteni" őt. Arra gondoltam, hogy felvenném facebookon ismerősnek, majd ott elmondanám neki, és innentől már lenne miért beszélni vele élőben. Viszont szerintem ez a netes felveszem, ráírok blabla, olyan gagyi, személytelen, de élőben meg nem fogok odamenni hozzá.

Ti hogy csinálnátok? Lányok, nektek mi tetszene a legjobban? :)

Köszi szépen.



2016. ápr. 15. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elobb puhatold ki, hogy neki is tetszenel-e. Igenis menj oda hozza valamilyen uruggyel, kezdjetek beszelgetni es ezt egy ideig muveljetek. A jelzeseibol mar ki kell rajzolodnia elotted, hogy tetszel-e neki es akar-e tovabb menni a temaban vagy nem. Es akkor nincs pofara eses, elutasitas. Lehet, hogy neked sem tetszene, ha elkezdenel vele beszelgetni. En a reszemrol szinte rogton elutasitanalak, ha csak igy random benyogned, hogy "figyelj ,tetszel nekem", akar face-en, akar eloben tenned. Utana meg nem csak neked lenne kinos talalkozni vele a munkahelyeden, hanem abban is biztos lehetsz, hogy a lanyok altalaban elmondanak mindent a baratnoiknek, es akar el is terjedhet a hir a munkahelyeteken.


Szerintem lassan kozelits, igy csak is jol johetsz ki belole, nincsenek kockazatok. Ha szorult a lanyba nemi erzelmi intelligencia, latni fogja, hogy te tobbet akarsz tole, de hanyagold ezt a direkt szembesitest.


Sok sikert! :)


23L

2016. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mond neki, hogy "Kő' kóla?"!
2016. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nehogy neten írd meg neki! Én pl teljesen kiakadnék azon, hogy hogyan lehet valaki akkora balf_sz, hogy közös munkahelyen nem személyesen jön oda hozzám. Ugyan, tudod te azt nagyon jól, hogy miért nem állsz csak úgy oda elé. Mert be vagy sz_rva.


Keress valami alkalmat, hogy tényleg ne legyen olyan béna a helyzet. Ebédszünet, közös konyha, kávézó, valami?

2016. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, általános témákról dumálni, megismerni, mi érdekli, tényleg tetszik-e neked, amilyen egyéniség, ami foglalkoztatja. Ez azért is jó, mert ha összejön a randi, akkor nem ültök, mint a kukák. Ez persze személyesen jobb lenne, de hát egyrészt be vagy ijedve, másrészt ez egy munkahely, ahová nem pletyizni jártok, a chat meg elfér az asztal mögött is. Aztán ha visszaírogat és nem küld a halál fszára, állj elé és mondd meg, hogy jól érzed magad a társaságában és igyatok meg valamit. Ha itt elküld a csába, akkor többet ne foglalkozz vele.
2016. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!