Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A harmadik randink után miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randink után miért van az, hogy alig keres?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta beszélünk, 4 hónapnyi megszakítással, egy félreértés miatt. A megszakítás előtt 2x találkoztunk, és most a napokban harmadszorra, ahol csókolóztunk is, ölelkeztünk, meg ilyesmi. Nagyon jól éreztem magam, és mikor hazaért, küldött is egy üzenetet, akkor egy rövidet beszéltünk, de nem a találkozóról. Utána feltettem neki egy félreérthető kérdést, lényegében azzal kapcsolatban, hogy komolyan gondolja-e, de neki ezt így még nem sikerült ennyiből eldönteni, és utána megbeszéltük, hogy inkább nem is kérdeztem semmit, hagyjuk is. Azóta pedig nem nagyon keres... szerintetek lehet az, hogy "megijedt" attól, hogy nekem ez komoly lenne, neki pedig csak egy kis élvezet volt?

2017. júl. 29. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem megijedhetett, vagy csak gondolkozni akar rajta.
2017. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted keressem én, vagy hagyjak gondolkozási időt neki?
2017. júl. 29. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet lett barátja... Velem egy lány úgyan ezt el játszotta csak rövidebb idő alatt...
2017. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mióta nem ír, de ha már jó pár napja nem beszéltek, érdemes lenne írni neki... Persze nincs időkorlát, akkor írsz neki amikor akarsz, ha csak három órája nem beszéltek akkor is írhatsz neki.:))

(első voltam)

2017. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy lett barátja fiúként. :p

Jó, persze, én nem írtam ls, hogy én vagyok a lány..

2017. júl. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!