Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az hogy valaki boldog kapcsolatban él, de a lánynak bejön egy harmadik srác is?

Figyelt kérdés

Ez esetben én lennék a srác, régóta dolgozunk egy helyen, de soha nem beszélgettünk, csak most 1 hete közös barát által, a lány olyat mondott nekem hogy majdnem odajött megcsókolni mikor néztem őt, csak félt hogy leszólom..

Keresi a társaságom, de nem erőszakos csak úgy beszélgetünk, abban sem vagyok biztos hogy megvan még a barátja hisz nem látom őket együtt hónapok óta.


Szóba jöhet az anyagi lehúzás? Itt arra gondolok hogy szeretné hogy vigyem ide-oda fizessek neki stb, vagy ez butaság ha valakinek egyébként komoly kapcsolata van 4 éve?


2015. dec. 11. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp se normális. Komoly kapcsolata van, ezt hogy kell értelmezni?:D Lehet ő ki akar lépni ebből a kapcsolatból, lehet nem gondolja komolyan. De az is lehet, hogy csak vadult egy kicsit
2015. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méghogy komoly kapcsolat, nem értitek a szavak jelentését csak úgy használjátok őket vagy mi a franc?
2015. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy vadult volna, csak ezt úgy csikartam ki belőle, és elkotyogta magát
2015. dec. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!