Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy hívjam ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hívjam ki?

Figyelt kérdés

Egy hónapja már együtt vagyok egy lánnyal, de a drága barátnője bekavart nekünk.Nem akarja hogy mi együtt legyünk. Aztán most a barátnőm is megvan sértődve valami kitalált hülyeség miatt. Gondolom valamit bemesélhetett neki a barátnője.

Én most egy óriási meglepetéssel készülök neki. ( Persze magam sem tudom hogy miért kellene megbocsájtania ) Már mindenki be van szervezve. Csak őt nem tudom se telefonon se facebookon elérni. Tudom van még az hogy menj el és hívd ki. Csak a szüleivel nem valami rózsásan indult a kapcsolatunk, ezáltal ez is kilőve.

Valami ötletet tudtok adni ?



2017. júl. 30. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát így nehezen.
2017. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
semmi ötletem nincsen. De odamenni aztán becsöngetni meg nemakarok, mert tuti hogy nem ő jönne ki hanem a szülei és ottan már megvan lőve az egész.
2017. júl. 30. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
sms?
2017. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jahh igen az kimaradt.

Egy hete összetört a telefonja. És így ez is kilőve. A kezem szó szerint megvan kötve.

2017. júl. 30. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valami közös ismerősön keresztül, aki nem akar nektek ártani?
2017. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van olyan ember aki segítene.

De most őt küldjem el hozzájuk hogy hozza ki nekem ?

2017. júl. 30. 10:40
 7/11 DollarDog ***** válasza:
100%
Ha ilyen naiv (már bocsi) a barátnőd akkor azt javaslom hogy várd meg amíg ő keres! Úgyse fogja kibírni azt hogy ne írjon / találkozzon veled, és akkor megbeszéled vele!
2017. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem bírja ő sem. Keresett már nem is egyszer, de a barátnője mindig vissza rángatta...
2017. júl. 30. 21:31
 9/11 DollarDog ***** válasza:
Wattafák? De a francért hallgat rá? :D nemértem...
2017. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én sem.

Szombatig pedig valamit nagyon gyorsan ki kell találnom.

Akár privát üzenetben is várom a ötleteket

2017. júl. 31. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!