Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy hívjam ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hívjam ki?

Figyelt kérdés

Egy hónapja már együtt vagyok egy lánnyal, de a drága barátnője bekavart nekünk.Nem akarja hogy mi együtt legyünk. Aztán most a barátnőm is megvan sértődve valami kitalált hülyeség miatt. Gondolom valamit bemesélhetett neki a barátnője.

Én most egy óriási meglepetéssel készülök neki. ( Persze magam sem tudom hogy miért kellene megbocsájtania ) Már mindenki be van szervezve. Csak őt nem tudom se telefonon se facebookon elérni. Tudom van még az hogy menj el és hívd ki. Csak a szüleivel nem valami rózsásan indult a kapcsolatunk, ezáltal ez is kilőve.

Valami ötletet tudtok adni ?



2017. júl. 30. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mar bocsi ezert de ezt most muszaly leirnom, nem sertesnek szannam. Az ilyen igazabol nem is barat csak visszahuzza ot. Bar azt nem kerheted ki tole hogy kettotok kozul valasszon, viszont erre radobbenthetned valahogy. A masik hogy mond el neki a teljes igazsagot hogyha a hata mogott kever a “baratnoje”. Ha ezekutan is a baratnoje utan megy, nem sok mindent tudsz csinalni.
2017. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!