Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak talákozáskor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak talákozáskor?

Figyelt kérdés

Nemrég jobban összeismerkedtem egy volt évfolyamtársammal facebookon. Nagyon jól elbeszélhettünk, majd elhívtam randira. Most a másodikat tervezzük. Mikor találkoztunk az első randin, akkor köszöntünk egymásnak és puszira nyújtotta volna egy kicsit az arcát csak hirtelen nem voltam felkészülve erre, és elindultunk. Közbe se történ semmi ölelés, kézfogás, puszi. Az lenne a kérdésem, hogy a mostani randin hogy köszönjek neki? (Csak szóban, vagy mehet puszi/ölelés?) Illetve randi közben, hogyan öleljem/pusziljam meg vagy fogjam meg a kezét? (Úgyértem hogyan csináljam hogy ne a semmiből random vagy mikor)

A válaszokat köszi 15f


2017. aug. 1. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Koszonesnel puszi arca simán plusz ölelés ugye közben.

A randi közben pedig, néha néha menj közelebb séta közbe hozza és erj a kezeddel az övehez, és ha nem húzódik el, akkor meg is foghatod

2017. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én spontan szoktam ezt csinálni. Random megfogom a kezét vagy ilyenek. Néha szoktam trüközni, hogy érzékeny a szemem a napra és nincs nálam napszemüveg. Amíg napos részen vagyubk becsukom a szemem és megfogom a csaj karjat, hogy segítsen menni. De aztán már nem engedem el!
2017. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A puszi köszönéskor mehet, főleg, hogy ő is akarta az elsőnél is.

De ne legyen csók, és ne fogd meg rögtön a kezét, nehogy azt higgye letámadod.

Apránként közeledj felé. Miközben sétáltok vagy ültök a padon, viccelődés beszélgetés, viccelődés közben megértheted a kezét, az ujjait, esetleg a derekát. Ha látod ezekből az apró érintésekből, hogy nem húzódik el, az jó jel! Esetleg a kaját át is karolhatod miközben sétáltok. Az még nem annyira "intim", mintha a megfognátok egymás kezét. Én csókot még nem ajánlok.

De az is lehet, hogy a lány hamarabb fog kezdeményezni, akkor viszont bártan fogd meg a kezét, vagy csókold meg. De csak, ha látod rajta, hogy ő is akarja.

2017. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!