Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok, lányok! Adjatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok! Adjatok tanácsokat, tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Nemsokára találkozom egy sráccal, elmegyek az egyik fellépésére, barátok vagyunk, igaz van köztünk egy kis korkülönbség, de nagyon jól kijövünk. Tanácstalan vagyok, mert tetszik, és nem tudom, mivel tudnám ezt a tudtára adni, mivel tudnám "elcsábítani". Gondoltam a sminkre, de még nem látott sminkben. Amikor először találkoztunk, bókolt, úgy festett bejövök neki, azóta is érdeklődést mutat felém, csak eddig nem nagyon lépett. Szóval nem tudom, mit csináljak, sminkeljek-e, persze nem akarom túlzásba vinni, csak egy kicsit rakok magamra. Ezek mellett milyen apró fizikai kontaktussal, esetleg testbeszéddel lehet ezt még közölni?

máj. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre hozd a toppot, mosolyogj rá gyakran.
máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, amit az első válaszoló javasol.
máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, veszíteni semmit nem fogsz vele, ha kicsit kifested magad. Az elcsábításról...hát nézd, egy olyan helyzetet kell teremtened, hogy csak ketten legyetek. Kérd meg, hogy kísérjen haza, vagy valami ilyesmi.
máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Tudom még most se népszerű, de miért nem hívod el randizni?
máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy kevés smink mehet, de hidd el a normális fiúknál nem a sminken múlik, főleg ha látott már nélküle. Én annak a pártján vagyok; hogy nem kell semmit siettetni ( feltéve ha nem évek óta kerülgetitek egymást), hanem majd minden kialakul magától idővel. Ha pedig nem akkor ennek így kellett lennie, nem ő a megfelelő ember számodra.
máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!