Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megnézted a párom fb üzeneteit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézted a párom fb üzeneteit (tudom hogy szemét dolog, de éreztem hogy van valami) és a srác akivel néha találkozgat, mostmár vele jár edzeni is, de nekem ezt nem említette egyáltalán, hogy ilyenkor is találkoznak. Hogyan kéne felhoznom témát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

"Drágám, kutakodtam az üzeneteid közt és..."

Ha tőle elvárod az őszinteséget, akkor te se sunnyogj, mert különben elég álszent dolog.

2016. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Edzeni jar vele. A cafka mindenit! En a csaj helyebe azonnal dobnalak. Anyukad uzenetei kozott kutakodj.
2016. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Ha erezted,hogy van valami akkor jobb lett volna ha nyiltan rakerdezel ahelyett hogy kutakodsz a tudta nelkul.

Most viszont mar keso szoval szepen allj ele az igazsaggal

2016. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Itt most tényleg komolyan gondolja bárki, hogy ha a kérdező rákérdez, a csaj bármit is bevallott volna? (Ha lenne valami közte és a másik között? Ugyan már...


Elképzelhető, hogy számára jelentéktelen infó, ezért nem mondta. Kérdezd meg, hogy halad az edzésekkel, nem e unalmas egyedül? Ha erre nem mondja, hogy ott van vele más is, akkor kezdhetsz gyanakodni, hogy van valami közük egymáshoz.

2016. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Én srác vagyok, de fordított esetben azonnal kiraknálak a kutakodás miatt, függetlenül attól, hogy megcsaltalak-e.

Te döntöd el, hogy mit teszel, de sztem a sráccal találkozz és nézz a szemébe, majd mondd meg neki, hogy nem akarod a csajod közelében látni...

2016. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

"sztem a sráccal találkozz és nézz a szemébe, majd mondd meg neki, hogy nem akarod a csajod közelében látni..."

Ha az én párom bármelyik barátomnak ilyet mondana a hátam mögött, onnantól nem lenne a párom. Nem vagyok a tulajdona, így nincs joga megszabni, hogy kivel találkozhatok (természetesen ez oda-vissza működik).

Egyébként még mindig az egyenes a legrövidebb út.

2016. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

6-os

Nem is neked "szabnám meg"...

2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se kutakodj, hanem őszintén kérdezz rá!

Az pedig a legkevésbé sem jó ötlet, hogy a barátnő háta mögött beszélj a sráccal és közöld vele, hogy kopjon le a barátnődről. Egyetértek a 6-os válaszolóval, hogy egy kapcsolatban a másik nem a tulajdonod, ergo semmi jogod megszabni, hogy kivel találkozzon és barátkozzon.

Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni, simán lehet, hogy csak barátok és semmi több.

2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Háhá...ha én rákérdeztem volna... :)


Még a mai napig csalna....

Szerintem óvatosan kérdezgess tőle. A válaszokból ugyis összeáll a kép...

De úgye azért még nincs semmi bizonyíték...

Nálunk a szeretlek,csók,hiányzol...benne voltak a levelezésben.


38N

2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
A 9. válaszolóval értek egyet,szép dolog az őszinte egyenes beszéd ,de az csak két egyformán őszinte ember között működik.Egy megcsalásod esetben pedig az egyik fél nem őszinte.Ne mond el,hogy belenéztél a levelezésébe,mert ellenszenvet vált ki belőle és csak annyit érsz el vele,hogy ha tényleg sumákol,akkor sokkal óvatosabb lesz,törli az üziket legközelebb és soha sem fogod megtudni ha palimadárnak néz.
2016. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!