Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem merek vele találkozni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek vele találkozni. Mit csináljak és hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel csak facebookon beszelunk (még), elmondasa szerint tetszek neki képeken , de félel attól hogy élőbe nem fogok..

Hogy tudnám magam kimenteni ha még se jönnék be neki, mert tegyül fel hogy lemegyek oda ahol lakik és rögtön nem jövöl be neki vagy meg se ismer , még is mit csináljak?

Sose találkoztam még netes ismerkedés során lánnyal.

Facen jól elbeszélünk.

F


2017. aug. 3. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában aki egy fotón smink és egyéb kozmetikumok nélkül is "jól néz ki", az élőben sem más - vagy legalábbis nem sokkal. Másrészt pedig az első benyomás tényleg fontos lesz ettől függetlenül. Add önmagad és légy természetes. De azt ne feledd, hogy egy internetes kapcsolat nem biztos, hogy az elektronikus chatfelületen kívül is működik. Sok sikert!
2017. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta beszéltek?
2017. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hàt nekem csak effektek vannak a képeimen, nem tudom hogy ez mennyit befolyásol , egyébként beszéltem vele erről és mondta hogy minden képemen ugyanúgy nézek ki , s nem lesz baj.

Nincs 1 hete hogy beszélünk.

2017. aug. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!