Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap fogok randizni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogok randizni egy fiúval, mit tegyek ha meg akar csókolni? Még sosem csókolóztam.16/L

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg? Akarod vagy nem? :P
2017. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csókolj vissza. :D
2017. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá! Hidd el, jön az magától. Az első csókom előtt én is pánikoltam, aztán rájöttem, hogy felesleges volt. :D
2017. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyelek meg:D csókolj vissza ha úgy érzed itt az ideje, fogd meg az arcát érzékien, sok sikert 18/f
2017. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ő se tudja hogy kell :D
2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 4.en csókolóztam ugy hogy nem tudtam hogy kell. De ha az első randi akkor korainak tartanám a csokot. Volt olyan is hogy elötte elfordultam és megakart csókolni. Ha velem akar lenni akkor nehogymár egyszerre.😑
2017. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg és dugd le a nyelvedet a torkán,úgy a legjobb :D
2017. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik szereted nagyon jo vele akkor ne szalaszd el. En a csok miatt paraztam es elszalasztottam almaim fiujat sajnos. Te ne foglalkozz ilyen parakkal mint en. Emiatt a panikoltsm hogy mi van ha meg akar csokolni ez lenne az elso... es nem engedtem magamhoz mar annyira kozel azota meg hat beszelni se beszelunk. Te ne szurd el mint en
2017. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bízd rá a pillanatra.
2017. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jönni fog magától, benned van az ösztön.
2017. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!