Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg akar még csókolni? Mondjad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar még csókolni? Mondjad el neki hogy én még nem csókolóztam, vagy az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

1.találkozásnál nagyon jól elvoltunk és a randi végén a srác megpróbált a puszinál megcsókolni,de én nem hagytam ezt kb. eljátszottuk kétszer de én mondtam neki idegességembe hogy még nem. Nem akarok béna lenni az első csóknál, ezzel elrontva a kapcsolatot.

15/L


2012. jún. 22. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:

pont azzal fogod elrontani, hogy nem engeded. ha még1x elhúzódsz, azt hiheti, hogy nem érdekled, vagy valami.


amit tanácsolni tudok, az az, hogy ne agyalj, csak add át magad az érzésnek, hunyd be a szemed, és élvezd :)

2012. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, ha elutasítod és nem mondod meg hogy miért akkor alapból arra fog gondolni hogy nem tetszik neked.
2012. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyan ez volt egy hete . de aztán most pár napja megengedtem hogy megcsókoljon és nagyon jó volt :)
2012. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez végülis még csak az első "randink" volt és szégyenembe adtam neki egy csomó puszit :$ de hogy mondjam el neki hogy még nem csókolóztam? :$
2012. jún. 22. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, úgysem lehet elrontani.
2012. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj kislány. NEM kell elmondani :) ugyanis ebben a dologban nincs semmi rossz :) én tökre örülnék, ha egy lány velem csókolózna először :DD
2012. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de,ha tudná akkor lehet hogy nem gondolna úgy annyira bénának, és lehet hogy aranyosnak is gondolná,nem? :$
2012. jún. 23. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!