Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz nekem valaha barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz nekem valaha barátnőm vagy akár feleségem, ha 24 év alatt még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem várok, csak azt, hogy egy nő tegye meg az első határozott lépést felém.
2013. márc. 19. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hmm... azt lehet még várhatod egy darabig....
2013. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Na arra aztán várhatsz, jobb ha bevonulsz egy kolostorba.
2013. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz, hogy egy nő kezdeményezzen, szerintem nagyon nagyon jól kell kinézned.

Egyéb esetben a nők azok, akiket meg kell hódítani, ha tetszik, ha nem. Ez van kódolva a kicsi fejecskénkbe. :)

Ha te nem teszel lépéseket, akkor a későbbiekben is sajnos szingli fogsz maradni.

24 év amnúgy nem a világvége, de azt elhiszem, hogy nagyon magányos vagy és hiányzik valaki, de a lépéseket meg kell tenni, nincs mese, akkor is, ha félsz az elutasítástól.


22l

2013. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk! -.-

Azt meg várhatod...

2013. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha továbbra is ezt várod, akkor valóban sosem lesz. Legyél már férfi istenem
2013. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 fospuska ***** válasza:
addig azért a pisilést ne tartsd vissza...
2013. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne várj erre, mert ez nem valószínű, hogy meg fog történni. Mondjuk még én sem csókolóztam sosem 26 éves létemre, de nem azért, mert nem merek nyitni, hanem azért, mert olyan ronda vagyok, hogy nekem talán már az is sikerélménynek számítana, ha egy lány visszamosolyogna rám.
2013. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
miért ilyen fontos elvárás, hogy a nő tegyen feléd határozott lépést? ha ezt várod, akkor várhatod, a nőknek határozott pasi kell és ehhez hozzátartozik az is, hogy tudj kezdeményezni. még ha egyszer oda is menne hozzád egy nő elriasztanád ezzel a "lányos" stílussal. :/
2013. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést is azért irtad ki, mert ettöl is várod az elsö határozott lépést?
2013. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben még 96 évesen se lesz senkid 8már ha megéled azt a kort)
2013. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!