Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és hova hívjam el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hova hívjam el a lányt?

Figyelt kérdés
Ma a lány és a barátnője jött ki a teremből és a lány barátnője odajött hozzám. "(A lány neve)nek tetszel." A lány is tetszik nekem, nagyon szimpatikus. (Meglepődtem, mert nem tartom magam egy Zac Efronnak). Holnap szeretném elhívni valahova, de nem tudom hova és hogyan.

2017. jún. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kor?
2017. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2017. jún. 12. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a lány személyisége. Tudnál róla egy-két jellegzetesebb tulajdonságot írni, ami segíthet az ötletelésben?
2017. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési körétől függ. Egy gyorskajáldával nehéz mellélőni, oda érdemes beülni és beszélgetni vele. Ha nincs pénz, akkor egy park, vagy séta. A lányok szeretnek sétálni szép helyeken, ahol nyugalom és csend van és szép a környezet.
2017. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!