Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Ti hogyan készülődtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan készülődtök randira?

Figyelt kérdés

Három nap múlva lesz randevúm egy fiúval, viszont nem tudom, hogy miket csináljak, az alapokon kívül. Tehát, mennyit sminkeljek? Mit vegyek fel ebben a melegben? Stb...

Köszönöm a válaszokat:)

15/L



2017. aug. 7. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevés smink. Tudod, a kevés néha több. Meg amúgyse szép egy lány ha 5kg vakolat van rajta. Ruhához nincs mit hozzáfűznöm, azt veszel fel amit akarsz a személyiségedetnis tükrözheti. De én imádom ha egy lányon "A" vonalú szoknya van egy szép pólóval (a póló legyen betűrve a szoknyába).

Alkalomhoz illő öltözetbe menj.

A hajadat mosd meg elötte való nap. Másnap akár ki is vasalhatod, begöndörítheted ahogy akarod.

17/f

2017. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hajam természetesen megmosom, azt hiszem, ez minden lánynál normális:D

A sminknél tudom, hogy a kevesebb több, jómagam is csak a szemöldökömet festem, meg esetleg halvány rúzs:)

Köszi a gyors választ!:)

Várok még véleményeket!:)

2017. aug. 7. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdekelnek-e még válaszok, de én mondjuk egy kicsit csinosabb ruhát választok, de mivel magamat akarom adni, nem olyat amit hétköznap sosem vennék fel.

A hajam vasalom, de azt amúgy is.

Smink is kb annyi ami máskor(szemceruza, alapozó, ajakápoló) max még nude szemhéjfesték. Én úgy gondolom nincs értelme gyökeresen máshogy kinézni mint szoktam.

2017. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!