Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogyan készülődtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan készülődtök egy fontos első randira? Külsőleg? És ráhangolódás terén?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Felveszek valamit ami a szekrény tetején van, kenek az arcomra egy kevés sminket, megfésülöm a hajam és már megyek is. Mindezt 10 perc alatt. Minek készüljek annyit egy randira? Ismerjen meg olyannak amilyen valójában vagyok, ne olyannak aminek tettetem magam. Ha meg így nem tetszem akkor majd másnak fogok.
2013. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm, ráhangolódás? Én ilyenkor rohadt ideges vagyok, szóval gyakori mély levegővétel, hogy kicsit nyugtassam magam. :D

Külső szempontjából, általában már akkor eltervezem, mit veszek fel, amikor megtudom, hogy randi lesz. :) Szóval gylrsan kiválasztom a ruhát, általában ilyenkor szoktam hipp-hopp megborotválkozni, smink 2 perc, csak szempillaspirált szoktam használni meg enyhe piros szájfényt, amitől éppen csak csókos hatást keltek. :D Hajazás változó, de mindig beszárítom a frufrum, aztán vagy egyenesen hagyom, vagy begöndörítem, belerakok valami kiegészítőt. Szeretem magam kicsípni kicsit, mégiscsak egy randira megyek, de nem viszem túlzásba! :)

2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hegix válasza:

Hát én általában a legjobb ruháimat veszem fel, befújom magam valami illatos parfümmel (persze nem viszem túlzásba, aztán egy lehelletnyi smink, hogy ne nézzen egy őrültnek. (alapozó, szempillaspirál, korrektor) A hajamat általában megfésülöm, és kivasalom. :)

Ráhangolódni? Csak azon agyalok, hogy biztos jól sül el minden, meg hogy jó első benyomást tegyek... Kb ennyi :)

2013. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a kinézet a randi helyszínétől függ, de általában úgy szoktam kinézni mint egy átlagos hétköznapon: kis smink, leheletnyi parfüm, ápolt haj...

ráhangolódás??? általában előre elgondolom, hogy miről szeretnék beszélgetni és ha esetleges kínos csend lenne akkor mivel tudnám azt megtörni, sztem ennél nem kell több :)

2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!