Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiu és elhatározta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu és elhatároztam, hogy írok neki messengeren De nem tudom mit irjak. Mivel indítsak? Hello, szia nemgáz ez egy kicsit mert nem ismer max látásbol

Figyelt kérdés
Be is jelöltem facen mellesleg nem egy suliba járunk. Én most leszek 7.-es ő pedig most ballagott álti.-ból. Kérlek segítsetek. Mit irjak neki? Mégse irhatom azt h hello mizu mert NEM ISMER max látásból

2017. aug. 7. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Szia! Volna kedved fagyizni velem?
2017. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, nekem mi esne jól vagy jönne be!?!?!?!?!?

-Szia xy vagyok nem lenne kedved dumálni szimpatikusnak tűnsz

-Szia láttam nemrég ballagtál te hova tervezel tovább menni

2017. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van valami közös ismerősötök?

Ha nincs senki akkor kérdezd meg, hogy milyen volt a felvételi, nehéz volt-e a 8. osztály, hova megy továbbtanulni.

Találj ki valami témát. Légy kreatív.

Egyébként én nem preferálom az ilyenfajta ismerkedést. Általában semmi sem lesz belőle, de mindenesetre sok sikert kívánok!

2017. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nagyon be vagyok fosva mert néha szoktam látni és nem fog tök hülyének nézni ,hogy "vadidegen lány" irogat neki

És mondjuk ha élőben meg nem merne velem beszélni vagy én vele?

2017. aug. 7. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kitálalnék, úgy lennék vele, hogy lesz, ami lesz... Az üzenetet így kezdeném:

Szia, xy vagyok. Lehet, hogy nem ismersz fel, de mi már találkoztunk. Azért írok neked, mert be kell vallanom valamit...

2017. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írj rá. Mit veszíthetsz vele?

Kép alapján valószínűleg rádismer ha nem először látjátok egymást, azzal ne foglalkozz, hogy eddig még nem beszéltetek.

Írj neki, hogy ki vagy, látásból ismeritek egymást és jöhet egy kérdés: pl tovább tanulás, nyári szünettel kapcsolatban. Aztan meglátod mit reagál.

Csak így tudsz kezdeményezni.....

Nincs mitől félned!!!! Hajrá!

2017. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A nővéremnek se nagyon tetszik az h én rá akarok irni és most komolyan menjek és mondjam el az összes érzelmemet?

Nem támadom le ezzel egy kissé?

2017. aug. 7. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

Szerintem nem kell bevallanod semmit. Társalgást kezdeményezni pedig nem szégyen.

2017. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem gáz?(ha számára egy vadidegen làny irogat akiről azt se tudja ,hogy ki szinte)?????
2017. aug. 9. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!