Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit néztek meg először egy lányon? Illetve szerintetek milyen a normális lány? 15/L

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Arc és szem :)

17f

2017. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

1.Arc, fej

2.Szellemi szint

4.Humor, közös érdeklődési kör

3.Testalak

4.Popsi, mell

2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Először mindig azt nézem, hogy mennyire egyedi, mennyire tűnik ki a tömegből jó értelemben, mert ez és a többi emberhez való hozzáállása nagyjából megmutatja/ meghatározza az intelligenciát, ami az egyik legfontosabb. Ezenkívül akkor tűnik fel valaki ha nagyon szép arca, szemei vannak, de ez ritkább. De ha hosszabban figyelem akkor fontos, hogy ne nyomkodja a telefonját, legyen kicsit elvont, legyen ápolt, és legfőképp legyen egyéniség. A kinézet inkább másodlagos, de egyedül a túlsúly az ami kizáró ok, mivel az azt sugallja, hogy nem törődik magával és hasonlók. Ha beszélek egy lánnyal akkor legyen illedelmes, kedves, őszinte és szarkasztikus ha ezek nincsenek meg akkor felejtős. Én is introvertált vagyok szóval azt szeretem ha a lány is ilyen és kifejezetten örülök neki, ha akár egy picit is hozzátesz a kezdeményezéshez, mivel nincs sok önbizalmam(Pár mondatból meg lehet mondani valakiről szinte mindent ha jó emberismerő vagy) Előttem írta valaki, hogy ne legyen kereszt a nyakában, nem tudom miért, de belegondolva ezt is meg szoktam nézni. Ha jobban megismerem akkor fontos, hogy mit hallgat, mik a hobbijai, mi érdekli, mit olvas, mit tanul, mi érdekli.

Ezek szerintem a legfontosabb dolgok, ehhez még akármilyen furcsa az tud hozzátenni, ha világos szeme van amiben látszik az írisze. Ez tud még nagyon megfogni, mert valamiért intelligenciát és szerénységet sugall.

16/F

2017. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én első sorban az arcot és szemet és úgy megyek egyre lejjebb a szemeimmel. Viszont első sorban persze a belső értékek azok, amik érdekelnek. Egy normális lány olyan, hogy elfogad a hibáimmal együtt, törődik velem, szeret, megért, HŰSÉGES!! (ezt azért írom nagy betűvel, mert vannak azért érdekes emberi lények, akik ennek a fogalmát nem feltétlen ismerik), segítőkész. Nagyjából szerintem ennyi, de biztos van amit kihagytam. Én személy szerint már megtaláltam ezt a leányzót és lassan 14 hónapja együtt vagyünk :)


Üdv.: egy 21 éves srác!

2017. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én és a haverjaim többsége egyet értünk azzal hogy egy lánynak a külsőre a nyaktól fölfelé fontos. Engem elsönek az arc és a szem fog még egy lányban. Na meg a haja. Majd csak utána jön a test, de ott is a magasság és a dereka. Általában 2 hónap ismeretség után jövök rá hogy van a lánynak combja, mellé, feneke, Nem azért mert nem lenne , mert egyeseknek Böhönye nagy van, csak bulinak tartom azzal kezdeni és melékesnek.

És igen minden rendben van velem, és heteró vagyok köszönöm

2017. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nos ha őszinte akarok lenni, mindig a lábait meg a fenekét. Nekem a mellek annyira nem szoktak mérvvadóak lenni alkatilag. Általában ha jó a tartása, és jó a mozgása, az viszi nálam a pálmát. De ennek ellenére a barátnőmet stílusra, és arcra hivatkozva választottam. A stílusból ki lehet számomra szűrni az ízlését, és meg lehet találni a tökéletes választást. Úgy néz ki, hogy azok a lányok, akiknél csak az alkatból indulok ki, nem igazán érdekelnek jellemileg, bár ez változhat idővel.
2017. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ironhide12 ***** válasza:
Elsőre mindenképp az arcát utána hiába a tagadás a testét nézi végig egy fiú a lánynak .
2017. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kezét ?
2017. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!