Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy csaj elhív randira aztán lepattint? 20f

Figyelt kérdés

2 éve ballagtam el, azóta nem is beszéltem az egyik volt osztálytárammal. Jól megvoltunk, mindig sokat pofáztunk, stb. Hét közepén egyszer csak rám ír fb-n, hogy nincs e kedvem összefutni valamikor. Ami a lényeg megbeszéltünk egy időpontot, nem volt ott, nem is kért bocsánatot, aztán egy másikat, azt legalább lemondta, kérdezem tőle, hogy akkor most mivan? Azt mondja "minyárt haza ér, majd megbeszéljük". Ezzel úgy felbaszta az agyamat, hogy el nem tudom mondati. Kicsit szarul éreztem magam, mert az egyik legjobb lány barátom volt, és soha sem viselkedett így. Ez valaki szerint normális?

Bocs hogy ha furán fogalmaztam, de nagyon felbaszott :D



2017. máj. 9. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben nekem semmi randira emlékeztető nincs. Nem lehet, hogy csak túlagyaltad a felállást? Túlzottan belelovalltad magad, aztán ezt meg is érezte rajtad.
2017. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem elmenni egy megbeszélésre és azért elnézést sem kérni, be sem pötyögni üzenetnek 4 betűt, hogy 'bocs' = patkányság.

Miért akartnál egy patkánnyal találkozni?

2017. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát gimi volt valami közöttünk, amiből nem lett semi, később meg összejött valakivel, akivel meg már egy ideje szakított, ezért gondoltam.

És nem egy patkánynak ismertem meg, hanem egy kedves lánynak.

Ja, és köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!