Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak róla? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak róla? (többi lent)

Figyelt kérdés

Randiztam nemrég egy fiúval és nagyon nagyon jól sikerult a randi.Úgy ereztem,hogy valami különös vonzalmat érzek iránta.Nem szerelem,nem is tudom mit.

Amikor eltelt pár nap beszélgettünk ugyan ugy.Szeretett volna velem felmenni augusztus20-án Pestre tűzijátékot nézni.Már tervezte a következő randikat.Tegnap aztán nem tudom mi lelte.Mondta hogy nem tudja mit érez és,hogy mit akar.Lehet,hogy szereti az exét még.

Mondta,hogy idő kell neki.Jó adok neki időt.De mégis mit gondoljak?Szerintetek érdemes lenne rá várni?Esetleg van olyan aki volt már hasonló helyzetbe?Az nyugodtan írjon üzenetet.Köszönöm!



2017. aug. 9. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,ne táplálj nagy reményeket. Valahogy furcsa hogy egy srác randira hív egy lányt,mikor még nem tette túl magát az exén.
2017. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adom az ez első válaszolót!

Amúgy adhatsz neki 1-2 napot.

2017. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is voltam már így. Még nem voltam igazán túl az exemen és felejteni próbáltam. Éreztem is valamit a fiú iránt de nem volt elég egy kapcsolathoz. Ezt utólag nagy szemétsegnek érzem és többet nem csinálok ilyet. És igen adhatsz neki pár napot max egy hetet. De ne nagyon reménykedj. :(
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aztmondta,hogy nem akar játszani az erzelmeimmel.Csak az a baj,hogy beleélten magam nagyon.
2017. aug. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!