Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres állandóan? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres állandóan? Vagy mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, aki 10 évvel idősebb tőlem. Amikor megismertem, akkor soknak tűnt a korkülönbség, de már annyira nem. Viszont akkor emiatt nem mentem bele vele semmibe. Már akkor Közölte, hogy bejövök neki, meg szívesen szexelne velem, ha már mindketten szinglik vagyunk. Én mondtam neki, hogy nem ilyen típus vagyok, komoly kapcsolatot keresek. Aztán flörtölgetett velem, de semmi komoly nem történt, mert tartottam a távolságot. Aztán lett kapcsolatom, el is felejtettem ezt az embert. De újra jelentkezett. Hogy meg akar ismerni, emlékszik, hogy csinos vagyok, és Közölte ismét, hogy szívesen lefeküdne velem. Persze előtte a bizalmamba próbált férkőzni, a kapcsolatomról érdeklődött, meg próbált meggyőzni, hogy ő biztos jobban bánna velem, mivel egy érett férfi. De még mindig tartottam magam a komoly kapcsolathoz. Ő ennek ellenére minden nap keresett, hogy éreztesse velem, hogy érdeklődik irántam, de mivel tudtam, hogy csak a szexre irányul az egész, mindig tartottam a távolságot. Állandóan győzköd, hogy jobbat érdemlek, mint egy"kisfiú" (korombeli barátom van).

Csak azt nem értem, ha többször elutasítom, meg tartom a távolságot, akkor miért keres mindezek ellenére rendszeresen? Annyira jó nő sem vagyok, teljesen átlagosnak mondanám magam.


2017. febr. 10. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:

mert látja h nem vagy biztos a dolgodban. egy férfi ezt megérzi, meg gondolom rég volt nővel és kéne a p/*na...

rém egyszerűek ám a férfiak nem kell többet belegondolni mint ami. Azért van a mézes mázos szöveg, hogy beadd a derekad ennyi.


26/F

2017. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt sejtettem, hogy naívnak hisz. :) Hogy rég volt nővel, azt nem hiszem. Jó pasi és bárkit megkaphatna. Sokan vannak, akik csak szexet akarnának. Mégsem adja fel valamiért.
2017. febr. 10. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kellő világossággal közölted már, hogy nem kell... tiltsd el a számát, vagy a mailcímét irányítsd a kukába.

Ne gondolj róla semmi komolyat, ő se gondol rólad.

Amúgy a 10 éve nem volna akkora probléma, de ahogy írod ő csak szexkapcsolatra gondol.

2017. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb baj az, hogy ő csak szexet akar. Viszont attól, hogy átlagos lánynak érzed magad, símán lehet hogy ő meg nagyon jó nőnek lát téged:)
2017. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán a korkülönbség miatt van ennyire oda. Józanul belegondolva, ha egy pasi ki van éhezve, biztos hogy nem egy olyan embert fűzne, akivel esélytelen, hanem egy könnyen kaphatót.
2017. febr. 10. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy mivel bárkit megkaphat, fáj a kis egójának, hogy téged pont nem. Ezt pedig nem bírja elviselni az önbecsülése és csakazértis meg akar fektetni. Nem értem, miért nem tiltod le és miért állsz vele egyáltalán szóba.
2017. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közel 5 év után visszavonult. :D Azért becsületre méltó a kitartása... Valahol... :D
2017. okt. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!