Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék Barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék Barátnőt?

Figyelt kérdés
Én 21éves vagyok Jelenleg Győrben lakom itt volt a nyár jó lett volna egy normális lány de sajnos mindenhol osztálytársával munka társakkal ismerkednek benne vagyok egy társaságban ott is vannak csajok de mindenki be van rúgva ez egy olyan társaság és mivel sokan vagyunk srácok és max 3csaj van így hat nem én vagyok a nyerő de nem is olyan csajok ők . Más helyszín meg nem nagyon van jártam fesztiválon is de hiába .

#Sopron #Ismerkedés.győr
2017. aug. 10. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül bulikban kell keresgélni.

A hétköznapi életben,munkahelyen,bárhol lehet.

A bulikban szerintem nem az az elsődleges,hogy barát-barátnő legyen.

2017. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Munka helyem nem olyan ahol lehetne
2017. aug. 11. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Haverom egy hónapja költözött vissza Győrből durva miket mesélt az ottani csajokról XD

Amúgy egyszerűbb mint hinnéd. Lehet az utcán is ismerkedni vonaton buszon 1000+1 helyen HA elég ön bizalommal tudok őket megszólítani. Ha kell tudok adni pár tanácsot írj privátbaSzivesen segítek amiben tudok :) Ide nem akarok novelláT írni. :D

2017. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az az érdekes, hogy egy szép lányt félünk elhívni, de hogy megkérdezzük hol van ez meg az, azt simán megkérdezzük a legszebb csajtol aki arra jár :'D
2017. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rosszlányok pont hu ajánlom győrből Tinuskát, barátnő feeling ;)
2017. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Alig használt nő nem érdekel? Olcsón adom nem drága.. ;)
2017. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!